• تاریخ: 2019/04/09
  • شناسه خبر: 11873

استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

مدیران استان برای جبران خسارات ناشی از سیل اخیر در کهگیلویه و بویراحمد تلاش کنند

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخش قابل توجهی از آسیب های سیل در حوزه راه های استان بوده است، گفت: عملکرد مدیران در مدیریت سیل استان مطلوب بود اما می طلبد برای جبران خسارات پیش آمده بیش از پیش تلا ...

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخش قابل توجهی از آسیب های سیل در حوزه راه های استان بوده است، گفت: عملکرد مدیران در مدیریت سیل استان مطلوب بود اما می طلبد برای جبران خسارات پیش آمده بیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، علی محمد احمدی در مصاحبه خبری با اصحاب رسانه با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور برای بررسی وضعیت خسارت سیل به استان، اظهار داشت: امروز به همراه وزیر راه و شهرسازی از برخی طرح ها، پروژه ها، راه ها، زیرساخت ها، روستاها و فضاهایی که در سیل اخیر آسیب دیده بودند بازدیدی انجام شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نماینده ویژه رئیس جمهور از چارچوب خساراتی که در اثر موجب اول بارش ها به استان وارد شده بود مطلع شدند و پس از آن نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بامحوریت موضوع خسارات سیل و با حضور مدیران حوزه بحران و نمایندگان مردم استان در مجلس، برگزار شد.

وی افزود: در این نشست گزارش ها و اطلاعاتی در خصوص پیامدهای سیل از سوی مسئولان در استان ارائه شد.

احمدی بیان کرد: تاکنون حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به زیرساخت های استان خسارت وارد شده است و نسبت به جمع بندی نهایی این خسارت ها در اسرع وقت اقدام و عمل می شود.

وی خاطرنشان کرد: دولت نیز به کار ما در این خصوص سرعت داده و طرح هایی برای هزینه های ضروری را در اختیار ما قرار داده است.

 

احمدی با بیان اینکه امید است این سفر پرخیر و برکت باشد، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از آسیب های سیل در حوزه راه های استان بوده است.

 

وی عنوان کرد: از همه مدیران و مسئولان که برای ایجاد خسارت کمتر به استان تلاش کردند تقدیر می کنم و امیدواریم شاهد برکت این بارش ها در رشد استان باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست