• تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
  • شناسه خبر: 11404

افتتاح ۲۱۰ پروژه با اعتبار۳۰ میلیارد تومان در بخش صنعت در دهه ی فجر

آفتاب دنا: مدیر هماهنگی امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح ۲۱۰ طرح در حوزه صنعت، معدن و تجارت کشور طی دهه فجر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از مهر،ایرج موفق عصر چهارشنب ...

آفتاب دنا: مدیر هماهنگی امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح ۲۱۰ طرح در حوزه صنعت، معدن و تجارت کشور طی دهه فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از مهر،ایرج موفق عصر چهارشنبه در آیین افتتاح چند پروژه بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد، افزود: ۲۱۰ ‌پروژه از حدود ۵۷۷ پروژه بخش صنعت کشور برای افتتاح در دهه فجر انتخاب شده است.

موفق با بیان اینکه حجم سرمایه گذاری پروژه های هدف ۳۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است، عنوان کرد: این پروژه ها اشتغال زایی ۲۵۰۰۰ نفری را محقق خواهد کرد.

وی به افتتاح پروژه های بخش صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد طی دهه فجر اشاره کرد و ابراز داشت: ۲۱۰ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان در بخش صنعت این استان طی دهه فجر افتتاح می شود.

موفق افزود: این پروژه ها اشتغال زایی ۱۲۰ نفری را محقق خواهند کرد.

مدیر هماهنگی امور استان های وزارت صنعت، گفت: همچنین در حوزه تفویض اختیارات که در گذشته به عنوان دغدغه بود، اقداماتی عملیاتی شده است.

موفق گفت: اختیار در حوزه کارگروه ستاد تسهیل و در بخش شورای معادن و تنظیم بازار به استاندار تفویض شده است.

موفق خاطرنشان کرد: در خصوص ثبت سفارش و تخصیص مسائل ارزی نیز تفویض اختیار به سازمان های صنعت، معدن و تجارت انجام شده است.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست