• تاریخ: 2018/12/15
  • شناسه خبر: 10723

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور مطرح کرد:

ضرورت تربیت نیروی انقلابی، مطالبه گر و دغدغه مند در دانشگاه فرهنگیان

آفتاب دنا : مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور در سفر به استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع دانشجویان پردیس های شهید ایزدپناه و کوثر حاضر شدند و از نزدیک به دغدغه های دانشجویان گوش دادند. ...

آفتاب دنا : مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور در سفر به استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع دانشجویان پردیس های شهید ایزدپناه و کوثر حاضر شدند و از نزدیک به دغدغه های دانشجویان گوش دادند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد در  سخنانی ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور حجت الاسلام دادگر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان کشور در استان علی رغم اینکه برنامه ریزی اولیه صورت نگرفته بود گفت: این حضور نشان از توجه  ایشان به دغدغه های اساتید و دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان است که قطعا اثرات معنوی خوبی به دنبال دارد.

عزت و شرافت دانشگاه به دانشجویان است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان کشور در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان ضمن تبریک روز دانشجو و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانشجو خصوصا شهدای تربیت معلم، جنبش دانشجویی را در امتداد کودتای ننگین ۲۸ مرداد ۳۲ بر علیه دولت مردمی دانستند که همگام با نهضت حضرت امام خمینی (ره) در به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند اسلامی تلاش و فداکاری کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دادگر افزود پس از انقلاب نیز، جنبش دانشجویی نقش مهمی در تشکیل جهاد سازندگی و سپاه پاسداران ایفا کرد و در تحقق گفتمان امام فعالیت نمود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور سند تحول بنیادین را اصیل ترین سند آموزش و پرورش دانستند و بر تربیت نیروی انقلابی، مطالبه گر و دغدغه مند تاکید کردند

وی با بیان اینکه باید اجازه داد خود دانشجویان از طرح خود در شورای فرهنگی اجتماعی استان دفاع کنند از دانشجویان خواست خود را برای جامعه فردای ایران آماده کنند  چرا که عزت و شرافت دانشگاه به شماست.

در این دیدار دانشجویان به نمایندگی از بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، کانون های فرهنگی هنری و شورای صنفی به بیان مسائل و مطالبات خود پرداختند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست