• تاریخ: 2018/08/23
  • شناسه خبر: 10076

تبریک رئیس شورای عالی نظام پرستاری کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز پزشک

آفتاب دنا : رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پزشک را به جامعه خدوم پزشکی کشور تبریک گفت: در این پیام که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری آفتاب دنا قرار گرفته است آمده است. ...

آفتاب دنا : رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پزشک را به جامعه خدوم پزشکی کشور تبریک گفت: در این پیام که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری آفتاب دنا قرار گرفته است آمده است.

بی شک یکم شهریور ماه سالروز میلاد دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی ابوعلی سینا ، روز پزشک، روز بزرگداشت علم مبتنی بر ایمان و معرفت و روز تکریم فرزندان فرهیخته ملتی است که اراده کرده تا با اقتدا به پیشکسوتان نامدار خود، همچون گذشته خویش، افتخار آفرینی کنند.

موفقیت نظام سلامت کشور مرهون تلاش و همکاری دو قشر زحمتکش حوزه بهداشت و درمان کشور پزشک و پرستار و سایر کادر درمانی است وانتظار می‌رود در سایه همکاری و ارتباط متقابل و مناسب این دو گروه پر توان بیماران بتوانند به خدمات شایسته و در خور شان خودشان برسند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه خدوم وپرتلاش پرستاری در اقصی نقاط استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد، روز پزشک را را به تمامی پزشکان  متعهد ، دلسوز و زحمتکش سرزمین ایران اسلامی به ویژه حوزه دانشگاه علوم پزشکی  استان، که ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند  صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از درگاه حضرت دوست برای یکایک پزشکان فداکار ایامی شاد توام باسربلندی آرزومندم.

 

دکتر مهران پوزش

رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست