• تاریخ: 2015/12/15
  • شناسه خبر: 4876

حضور شبانه‌روزی نیرو‌های امدادی در بیش از ۲۱ گردنه برفگیر کهگیلویه و بویراحمد

نسیم دنا: رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمدگفت: به طور شبانه‌روزی نیرو‌های امدادی در بیش از ۲۱ گردنه برفگیر کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان و مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند. منوچهر سیاهپور ،کنترل دقیق و نظارت مضاعف در جاده‌ه ...

13910504000016_PhotoA

نسیم دنا: رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمدگفت: به طور شبانه‌روزی نیرو‌های امدادی در بیش از ۲۱ گردنه برفگیر کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان و مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند.

منوچهر سیاهپور ،کنترل دقیق و نظارت مضاعف در جاده‌ها را از وظایف مهم پلیس‌راه دانست و افزود: با اجرای طرح زمستانه همه خودروها باید مجهز به زنجیر چرخ و سایر ملزومات زمستانی باشند و این موضوع تنها شامل رانندگان در مناطق سردسیری نیست.

سیاهپور از استقرار ۴۰۰ گروه امدادی و خدماتی شامل نیروهای پلیس‌راه، راهداری، فوریت‌های پزشکی، امداد و نجات هلال‌احمر و آتش‌نشانی در محورهای کوهستانی و صعب‌العبور استان خبر داد.

سیاهپور بیان کرد: بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ کیلومتر جاده اصلی فرعی و روستایی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که بیش از ۳ هزار کیلومتر از این راه‌ها، کوهستانی، برف‌گیر و صعب‌العبور است.

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خودروها باید حتما به وسایل گرمایشی از جمله بخاری در فصل زمستان مجهز باشند، خاطرنشان کرد: بخاری، برف‌پاک‌کن سالم و زنجیر چرخ از اهم وسایل و لوازم مورد نیاز برای تردد در جاده‌های کوهستانی است.

وی با توصیه به همه رانندگان برای رعایت قانون و توجه به اخطارها پلیس تأکید کرد: پلیس‌راه استان تنها به حفظ امنیت و سلامت شهروندان توجه دارد و هرگونه اعمال قانون به معنای سخت‌گیری نخواهد بود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست