• تاریخ: 2015/11/01
  • شناسه خبر: 4594

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد:

تکمیل مصلاهای کهگیلویه وبویراحمد بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

نسیم دنا : حجت‌الاسلام صفدر پناهی بابیان اینکه 9 مصلی در استان نیمه‌تمام است، گفت: تکمیل و بهره‌برداری از مصلاهای کهگیلویه و بویراحمد 2 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد. ...

panahi1نسیم دنا : رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه ۹ مصلی در استان نیمه‌تمام است، گفت: تکمیل و بهره‌برداری از مصلاهای کهگیلویه و بویراحمد ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

حجت‌الاسلام صفدر پناهی در شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد، اظهار داشت: ۱۵ نماز جمعه در شهرهای مختلف این استان برگزار می‌شود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد با تشریح وظیفه ائمه جمعه عنوان کرد: ائمه جمعه خط و مشی‌های را مطرح و در حوزه افراد ورودی نمی‌کنند.

وی بابیان اینکه در سطح استان برای مصلی‌ها به لطف استاندار قبلی و فعلی ردیف استانی ایجاد شده است، بیان کرد: ۱۴ مصلی از ردیف بودجه‌ای برخوردار است و ۹ مصلی اگر امسال از ماده ۱۸۰ اعتباری تعلق می‌گرفت، می‌توانست تا پایان امسال به بهره‌برداری برسند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد نداشتن ردیف بودجه‌ای را از مشکلات این شورا برشمرد و ابراز کرد: این مسئله سبب طولانی‌شدن بهره برداری از مصلی‌ها می‌شود.

پناهی گفت: امیدواریم مسئول ارشد استانی کمک کنند تا با تزریق اعتبار بتوانیم پروژه‌های نیمه تمام را به بهره‌برداری برسانیم.

وی بابیان اینکه می‌توان از ظرفیت مصلی‌ها برای برگزاری نمایشگاه‌ها در استان استفاده کرد، اظهار داشت: احداث مصلی‌ها بسیاری از نیازمندی‌های شهر‌ها در برگزاری مراسم‌های فرهنگی را برطرف کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست