• تاریخ: 2015/02/12
  • شناسه خبر: 3056

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس :

جبران عقب ماندگی های تاریخی بام نفتی ایران مستلزم توجه ویژه دولت تدبیر و امید است.

غلامرضا تاجگردون در آیین تجلیل از پیش قراولان انقلاب اسلامی گفت: جبران عقب ماندگی های تاریخی شهری که به بام نفتی ایران شهرت دارد مستلزم توجه ویژه دولت تدبیر و امید است. ...

81503854-6271280نسیم دنا : نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در آیین تجلیل از پیش قراولان انقلاب اسلامی به پیشتازی گچساران در فعالیت های انقلابی و تحصن کارگران این شرکت برای شکستن کمر رژیم طاغوت اشاره کرد و گفت: توسعه خدمات رسانی به مردم ولایت مدار و شهیدپرور گچساران با توجه به ظرفیت های فرهنگی، طبیعی، منابع عظیم نفت و گاز و آب و خاک و سیاست های توسعه متوازن دولت، مردم این خطه را به آینده امیدوارتر خواهد کرد.

غلامرضا تاجگردون  با یادآوری نقش مردم این شهرستان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به ویژه تقدیم هفت شهید به آرمان های انقلاب اسلامی افزود: تلاش بیشتر برای خدمات رسانی به مردم گچساران از سوی مسوولان دولت یازدهم ضروری است.وی تصریح کرد: جبران عقب ماندگی های تاریخی شهری که به بام نفتی ایران شهرت دارد مستلزم توجه ویژه دولت تدبیر و امید است.
وی به بافت فرسوده و آمار بالای بیکاری در گچساران اشاره کرد و خطاب به معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: مردم شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران خواستار توجه ویژه به این منطقه محروم اما مستعد هستند.آیین تجلیل از پیشقراولان انقلاب اسلامی گچساران با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور و مسوولان استانی و شهرستانی در سالن آزادی شهر دوگنبدان در حال برگزاری است.شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد با تولید ۷۵۰ هزار بشکه نفت درروز یکی ا ز تولیدکنندگان نفت ایران به شمار می رود.

استان کهگیلویه و بویراحمد هشت شهید در مبارزات سیاسی و انقلابی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم انقلاب کرده است که هفت نفر از این شهدا در حادثه آبان سال ۵۷ مقابل مسجد شهیدان شهر دوگنبدان به شهادت رسیدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست