• تاریخ: 2015/02/10
  • شناسه خبر: 3022

پیام استاندار کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، نقطه عطفی در حیات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم ایران به شمار می رود. ...

سید موسی خادمی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا متن پیام استاندار به شرح زیر است؛

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ –

وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

اولین انقلابی که با مردم شروع کرد، با مردم ادامه داد، حرف خود را عوض نکرد، راه خود را تغییر نداد و اهداف خود را کم و زیاد نکرد، انقلاب اسلامی ایران است. «مقام معظم رهبری»

پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، نقطه عطفی در حیات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم ایران به شمار می رود.

بی تردید انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یکی از بارزترین فریادهای اسلام خواهی و عدالت طلبی در طول تاریخ است و ملت دیندارمان با وحدت کلمه، ایمان به خدا و تحت رهبری پیامبر گونه معمار کبیرانقلاب امام خمینی (ره) توانستند تابوی پلید استکبار، استبداد، استعمار و حصار ذلت با طاغوت و فرمانروایان زورگو و دنیا پرست را شکسته و در سایه حاکمیت قرآن به آرامش برسند.

۲۲ بهمن نماد اصلی انقلاب اسلامی و معیادگاه حضور پرشور و میلیونی ملت ایران است.

بی تردید مردم فرهنگ دوست، ولایتمدار و شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد همصدا با ایرانیان سراسر کشور امسال نیز باشکوه تر از گذشته ۲۲ بهمن را جشن خواهند گرفت و با شرکت فعال و هوشیارانه خود در این راهپیمایی با شکوه وحدت و صلابت امت اسلام را حول محور ولایت فقیه متجلی و بار دیگر با آرمان های امام و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان خواهند کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست