• تاریخ: 2015/01/25
  • شناسه خبر: 2806

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد :

توسعه گردشگری در استان نیازمند معرفی فرصت‌ها و قابلیت‌های گردشگری به گردشگران است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،محمود باقری گفت: باید دستگاه‌ها به کمک بخش خصوصی زیر ساخت های لازم را برای مسافران و گردشگران ایجاد کنند. ...

IMG_2444مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در کارگروه میراث فرهنگی استان که با موضوع ساماندهی خدمات سفر در نوروز۹۴ وجشنواره ملی برفی دنا برگزار شد، گفت: توسعه توریسم و گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند معرفی فرصت‌ها و قابلیت‌های گردشگری به گردشگران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،محمود باقری اظهارکرد: باید دستگاه‌ها به کمک بخش خصوصی زیر ساخت های لازم را برای مسافران و گردشگران ایجاد کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز گلایه‌ از نبود امکانات در تنها پیست اسکی جنوب کشور خاطرنشان کرد: ورزش و جوانان استان در حفظ و نگهداری زیر ساخت ها و تجهیزات پیست اسکی دنا(کاکان) کم کاری می‌کند.

باقری با بیان اینکه در پایان هر هفته ها مسافران زیادی از جنوب کشور برای لذت بردن از برف به مجموعه تفریحی و ورزشی کاکان مسافرت می کند، تصریح کرد: متاسفانه حتی یک لیوان آبگرم برای نوشیدن در آنجا دیده نمی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت نبود امکانات کمبود اعتبار نیست و همه مشکلات در ادارات بخصوص اداره کل ورزش و جوانان کمبود اعتبار نیست

پژمان نیک اقبالی با اشاره به اینکه ایزدپور، (مدیرکل فعلی ورزش و جوانان استان) در بدو ورود به این استان از تمام مشکلات این دستگاه با اطلاع بود، اظهار کرد: قرار نیست مشکلات در مدیریت قبلی هم اکنون نیز تکرار شود وگر نه دیگر تغییر مدیرتی نیار نبود.

وی اظهارکرد: تا کنون مدیرکل ورزش و جوانان خود در جلسات کارگروه گردشگری حضور نیافته با این وجود انتظار دارد، مشکلات حوزه مربوطه اش نیز حل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن انتقاد از عمکلرد مدیریت ورزش وجوانان در استان اضافه کرد: باید این روند در استان تغییر کند و کارها در این حوزه سرعت بخشد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست