• تاریخ: 2014/10/11
  • شناسه خبر: 2083

محوری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خبر داد:

رشد ۲۳درصدی صدور سند مالکیت کاداستری در کهگیلویه وبویراحمد

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کهکیلویه و بویر احمد در گفتگو با خبرنگار نسیم دنا گفت:۷۷۰۲جلد سند مالکیت کاداستری توسط ادارات ثبت اسناد و املاک استان کهکیلویه و بویر احمد در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۳ صادر شده است که این رقم ...

IMG_2560مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کهکیلویه و بویر احمد در گفتگو با خبرنگار نسیم دنا گفت:۷۷۰۲جلد سند مالکیت کاداستری توسط ادارات ثبت اسناد و املاک استان کهکیلویه و بویر احمد در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۳ صادر شده است که این رقم در مقایسه با سال ۱۳۹۲ از رشد ۲۳ درصدی بر خوردار بوده است.

محوری خاطرنشان کرد : در اجرای طرح تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای به سند کاداستری (تک برگ ) و آشنا نمودن مردم از مزایای سند تک برگی ،اقدامات و تمهیدات لازم جهت اطلاع رسانی مردم و تسهیل صدور سند مالکیت تک برگی از سوی این اداره کل طرح ریزی شده است .

محوری افزود :میزان وصولی مطالبات بانکها در چهار ماه اول سال ۹۳ توسط واحد های ثبتی تابعه مبلغ ۵۱۱۴۹۱۸۸۷۴۰ ریال بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال ۹۲ کاهش ۳۴ درصدی داشته است و از این مبلغ ۱۲۲۳۰۲۹۵۷۷۷ ریال مربوط به بانکهای دولتی و مبلغ ۳۸۹۱۸۸۹۲۹۶۳ ریال مربوط به بانکهای خصوصی بوده که میزان وصولی بانکهای دولتی نسبت به مدت مشابه در سال ۹۲ ۷۴ درصد کاهش ولی وصولی بانکهای خصوصی ۲۵ درصد افزایش داشته است.

همچنین در این مدت مبلغ ۷۲۵۷۳۸۰۲۸ ریال هزینه مزایده وصول گردیده که از کاهش ۶۵ درصدی برخوردار بوده است و وصول حقوق دولتی (نیم عشر اجرائی ) از کاهش ۶۲ درصدی بر خوردار بوده است که این کاهش نیز ناشی از عدم پی گیری پرونده های اجرائی بخصوص از طرف بانکهای دولتی بوده است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست