• تاریخ: 2014/10/03
  • شناسه خبر: 2045

معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پرداخت ۱۸۰۰میلیارد تومان معوقه،اقدام مثبت دولت درحوزه ایثارگران است

معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به رویکرد مثبت دولت یازدهم در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از جامعه ایثارگری کشور، گفت: پرداخت بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان معوقات انباشت شده بارزترین ا ...

81334084-5988124معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به رویکرد مثبت دولت یازدهم در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از جامعه ایثارگری کشور، گفت: پرداخت بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان معوقات انباشت شده بارزترین اقدام دولت یازدهم در این حوزه است.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موذنی  افزود: این میزان معوقات جانبازان و ایثارگران تا سال ۹۰ بوده که سال های ۹۱ و ۹۲ نیز بزودی و با توجه به قول مساعد معاونت راهبردی رییس جمهوری پرداخت خواهد شد.

وی به دیدارهای شخص رییس جمهور از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از همان آغاز فعالیت دولیت یازدهم اشاره کرد و افزود: دولت یازدهم حمایت از جامعه ایثارگری را نه در شعار بلکه در عمل به خوبی نشان داده است.

موذنی اظهار کرد: دامنه وسیع این نگاه کریمانه شخص رییس جمهور و سرکشی و بازدید وی از خانواده های شهدا و جانبازان اکنون به عنوان یک راهبرد و رویکرد اساسی در دولت و از برنامه های مهم تمامی استانداران بهمراه فرمانداران و مدیران استانی و شهرستانی تبدیل شده است.

وی ابراز داشت: این اقدام ارزشمند و قابل تقدیر دولت یازدهم نشانه احساس مسوولیت و توجه ویژه مسوولان و دولتمردان به جامعه ایثارگران و خانواده های معزز شهدا به عنوان ولی نعمتان اصلی این نظام است.

معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران با تاکید بر ابلاغ قانون اصلاح قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و همچنین تدوین قانون برنامه ششم توسعه، گفت: بسیاری از مشکلات و ضعف های موجود قوانین در زمینه حمایت از جامعه ایثارگری مرتفع خواهد شد.

وی در ابتدای مصاحبه خود با خبرنگار ایرنا یاسوج، از تلاش و اهتمام ویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر کرد و گفت: حضورو فعالیت جدی خبرنگاران این رسانه در هر شهر و منطقه ای از کشور در برنامه های حوزه ایثار و شهادت ستودنی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست