• تاریخ: 2021/07/31
  • شناسه خبر: 19543

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمدخبر داد:

امسال سرانه باسوادی هر فرد در کهگیلویه و بویراحمد ۱۰ میلیون ریال است

آفتاب دنا: مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: سرانه باسوادی در دوره سوادآموزی در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال به میزان ۱۰ میلیون ریال و شامل هزینه تدریس، بیمه و پشتیبانی به ازای هر نفر در دوره ۵ ماه است. به گزا ...

آفتاب دنا: مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: سرانه باسوادی در دوره سوادآموزی در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال به میزان ۱۰ میلیون ریال و شامل هزینه تدریس، بیمه و پشتیبانی به ازای هر نفر در دوره ۵ ماه است.


به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا وبه نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط وعمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ هادی زارع پور در نشست رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق کهگیلویه و بویر احمد با موضوع فعالیت های سواد آموزی در سال‌جاری افزود: این میزان برای سواد آموزان دوره انتقال ۱۱ میلیون ریال و دوره تحکیم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است.
وی گفت: هزینه سوادآموزانی که به صورت خودآموز باسواد شوند نیز ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد هم گفت: حجم ابلاغی استان امسال ۴هزارو۸۰۰ سواد آموز ،شامل طرحهای جاری، توسعه سواد زنان و دختران عشایر ،شتاب بخشی ، سوادآموزی به زندانیان و آموزش رایانه است.
سید حمدالله خواهش نیک گفت : فعالیت های سواد آموزی با مشارکت و برون سپاری از طریق تشکل‌های مردم نهاد و امسال برای نخستین بار واگذاری فعالیت در شهرستان‌ها و مناطق انجام میشود.
وی گفت: هم اکنون ۱۶ مرکز یادگیری محلی سوادآموزی در استان فعالیت می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست