• تاریخ: 2020/12/14
  • شناسه خبر: 16992

تقدیر ویژه اهالی روستای کوشک شهرستان بویراحمد از مخابرات استان /مردم قدردان خدمت بی منت هستند

آفتاب دنا: اهالی روستای کوشک به رسم ادب وقدر شناسی از سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد با اهداء لوح سپاسی تقدیر وتشکر کردند . به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا؛در پی ارتقاء وتغییر تکنولوژی سایت مو ...

آفتاب دنا: اهالی روستای کوشک به رسم ادب وقدر شناسی از سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد با اهداء لوح سپاسی تقدیر وتشکر کردند .

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا؛در پی ارتقاء وتغییر تکنولوژی سایت موبایل روستای توریستی کوشک ازتوابع شهرستان بویراحمد،اعضای شورااسلامی ودهیار روستابه نمایندگی از اهالی مهمان نواز کوشک به رسم ادب وقدر شناسی از سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد با اهداء لوح سپاسی تقدیر وتشکر کردند .

متن لوح تقدیر بدین شرح است .

جناب آقای مهندس حاج سید محمدهادی امیری

مدیریت محترم مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد

سلام علیکم

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پرودگار متعال را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند، قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله لازم می دانیم به نیابت از اهالی روستای کوشک شهرستان بویراحمد ازتلاش ها،پیگیری ها و زحمات بی شائبه جنابعالی در جهت ارتقاء وتغییر تکنولوژی ایستگاه موبایل همراه اول این روستا به مصداق حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» به صورت تقدیر و تشکر نموده ومطمئن باشید یادو نام جنابعالی در اذهان تک تک تک مردم این روستا ثبت خواهد شد،
موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

اعضاء شورا ی اسلامی ودهیار روستای کوشک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست