• تاریخ: 2014/05/04
  • شناسه خبر: 898

رئیس دانشگاه یاسوج خبر داد:

راه اندازی مجدد دبیرستان دانشگاه یاسوج

نسیم دنا :شاپور رمضانی در حاشیه جلسه شورای آموزش وپرورش استان در گفتگو با خبرنگاران افزود:این موسسه علمی و آموزشی در دوره فعالیت خود در گذشته توانست دانش آموزان نخبه ای را تحویل جامعه دهد که درصد قبولی آنان در دانشگاه ها ...

رییس دانشگاه یاسوج گفت: دبیرستان این دانشگاه که در سال های اخیر تعطیل شده بود مجدد برای دانش آموزان پسر و دختر راه اندازی خواهد شد.

شاپور رمضانی در حاشیه جلسه شورای آموزش وپرورش استان در گفتگو با خبرنگاران افزود:این موسسه علمی و آموزشی در دوره فعالیت خود در گذشته توانست دانش آموزان نخبه ای را تحویل جامعه دهد که درصد قبولی آنان در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی قابل توجه بوده است.81148051-5667019

وی بیان کرد: در سال های اخیر وجود دبیرستان دانشگاه یاسوج موجب ایجاد رقابت سالم بین سایر دبیرستان های این شهر می شد و به دلیل رقابت روند کیفیت آموزش در این دبیرستان ها را نیز افزایش می داد.

رمضانی اظهار کرد: با توجه به نیاز دانش آموزان دبیرستانی در یاسوج به چنین مرکز علمی و آموزشی تصمیم گرفته شد تا دوباره راه اندازی شود.وی نبود فضای فیزیکی مناسب را از مهمترین مشکلات پیش روی راه اندازی دبیرستان دانشگاه یاسوج دانست و عنوان کرد: در صورت تامین فضای فیزیکی از سوی اداره کل آموزش و پرورش و استانداری کهگیلویه و بویراحمد این دبیرستان مهر امسال دانش آموز می پذیرد.

رمضانی ابراز داشت: دانش آموزان مقطع متوسطه شهر یاسوج پس از شرکت در آزمون سازمان سنجش برای تحصیل در دبیرستان این دانشگاه پذیرفته خواهند شد.وی افزود: در صورت دریافت مجوز و فراهم شدن امکانات و زیرساخت های لازم دبیرستان دانشگاه یاسوج در آینده در سایر شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد نیز تاسیس و راه اندازی می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست