• تاریخ: 2014/05/04
  • شناسه خبر: 892

مدیرکل پدافند و دفاع غیرعامل:

تحقق عزم ملی مستلزم حضور فعال رسانه ها است

نسیم دنا - مدیرکل پدافند و دفاع غیرعامل در دومین نشست کارگروه رسانه ها به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استانداری، گفت: وضعیت رسانه ها از لحاظ کمیت و بلوغ خوب هست، اما در عمومیت خوب نیست که باید از این حیث مسایل رسانه ها بص ...

306مدیرکل پدافند و دفاع غیرعامل در دومین نشست کارگروه رسانه ها به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استانداری، گفت: وضعیت رسانه ها از لحاظ کمیت و بلوغ خوب هست، اما در عمومیت خوب نیست که باید از این حیث مسایل رسانه ها بصورت وی‍ژه مورد توجه مسئولان امر قرار گیرند.

محمود مون نسب در ادامه افزود: رسانه ها به عنوان وجدان های بیدار جامعه و پرچمداران عرصه اطلاع رسانی در شرایط حساس همیشه یار و یاور دولت و نظام بوده و مسئولان را در جهت حل مشکلات یاری کرده اند. محمود مومن نسب تصریح کرد: بر خلاف عده ای اندک که اعتقاد و نگاه جالبی به رسانه ها ندارند و گاها با ادبیات قرون وسطی چون برخورد می کنیم با رسانه ها مواجه میشوند، اما اکثریت مطلق مسئولان عالی، میانی و پایه به رسانه ها و کارکرد های آنان اعتقاد راسخ دارند.

وی در همین ارتباط با ابراز خوشحالی از رفع مشکل روزنامه ملی ابتکار و تبریک آن به اصحاب رسانه، خاطر نشان کرد: انعکاس نظرات و مشکلات مردم توسط رسانه ها، چارچوب حرکتی مدیران را تعیین و تسهیل می کند.

مومن نسب با اشاره به کارکرد رسانه ها، گفت: رسانه ها در زمینه توسعه فرهنگی و شناسایی دغدغه ها و نگرانی های اصلی مردم می توانند عامل آمیختگی ، توازن و پیوند عمیق باورهای اصیل و پویایی افکار عمومی شوند.

وی با گریزی به شعار سال بیان داشت: تحقق عزم ملی مستلزم حضور فعال رسانه ها است و به صراحت باید اظهار نمود در صورت همراهی مدیران این رسانه ها هستند که می توانند عزم ملی را به بهترین وجه ایجاد کنند.

مدیرکل پدافند و دفاع غیرعامل استان در پایان از خانه مطبوعات و همه رسانه ها در خواست نمود، دیدگاه و نظرشان راجع به ابتکار و جناب آقای دکتر خادمی استاندار محترم پیرامون ایجاد کارگروه بررسی مسایل و مشکلات رسانه ها، روند کیفیت بخشی به جلسات، ترکیب اداری و رسانه ای کارگروه و چگونگی تدوام آن را به دبیرخانه کارگروه در روابط عمومی استانداری بصورت مکتوب ارایه نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست