• تاریخ: 2014/04/30
  • شناسه خبر: 828

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی:

شتاب بخشی به طرح های در حال اجرای مناطق روستایی از مهاجرت روستاییان به شهر جلوگیری می کند

نسیم دنا:نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: شتاب بخشی به طرح ها و پروژه های در حال اجرای مناطق روستایی راهکاری برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر است.  غلامرضا تاجگردون در مراسم کلنگ زن ...

نسیم دنا:نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: شتاب بخشی به طرح ها و پروژه های در حال اجرای مناطق روستایی راهکاری برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر است.

 غلامرضا تاجگردون در مراسم کلنگ زنی طرح ساماندهی روستای دیل افزود: بارها شاهد طغیان رودخانه دیل در فصل زمستان بودیم که باغث آبگرفتگی منازل مسکونی مردم این روستا شده است.testrash_12

وی اظهارکرد: یک میلیارد تومان اعتبار برای زیباسازی ساحل رودخانه دیل شهرستان گچساران اختصاص یافت.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اعتبار برای اجرای فضای سبز در ساحل رودخانه دیل در نظر گرفته شده است.

تاجگردون بیان کرد: به کارگیری نیروهای کارگر بومی هر منطقه برای اجرای طرحهای عمرانی بر شتاب بخشی در اجرای طرح ساماندهی رودخانه دیل ضروری است.

وی تصریح کرد: شتاب بخشی به طرح های در حال اجرای مناطق روستایی راهکاری برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و نهایت گامی بلند به سوی تحقق افزایش تولید و اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بارها شاهد طغیان رودخانه دیل به ویژه درفصل زمستان بودیم که باغث آبگرفتگی منازل مسکونی مردم این روستا شده است و مسئولان باید برای زیرساخت های اولیه زندگی در روستاها تلاش بیشتری کنند.

به گزارش ایسنا، روستای ۲۰۰۰ نفری دیل در ۲۵ کیلومتری شهرستان گچساران قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست