• تاریخ: 2016/01/07
  • شناسه خبر: 5036

معاون ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

کمبود اعتبار از مهم‌ترین مشکلات حوزه فرهنگی و ورزشی است

رحمت الله شاکری با اشاره به حضور و مشارکت جوانان در همه حوزه‌ها، افزود: جوانان استان ما استعدادهای خوبی در همه زمینه‌ها به خصوص فرهنگی و هنری دارند اما به دلیل برخی مشکلات و عدم حمایت نمی‌توانند به درستی از توانایی خود ا ...

image_800_769نسیم دنا : معاون فرهنگی امور جوانان ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کار فرهنگی نیازمند هزینه است، گفت: کمبود اعتبار از مهم‌ترین مشکلات حوزه فرهنگی و ورزشی کهگیلویه و بویراحمد است.

رحمت الله شاکری با اشاره به حضور و مشارکت جوانان در همه حوزه‌ها، افزود: جوانان استان ما استعدادهای خوبی در همه زمینه‌ها به خصوص فرهنگی و هنری دارند اما به دلیل برخی مشکلات و عدم حمایت نمی‌توانند به درستی از توانایی خود استفاده کرده و آنها را به نمایش بگذارند.

وی کسب مقام‌های برتر در حوزه فرهنگی، مشارکت عمومی و تشکیل سازمان‌های مردم نهاد توسط جوانان را از جمله فعالیت‌های این حوزه عنوان کرد و یادآور شد: حوزه فرهنگی امور جوانان ورزش استان علی‌رغم مشکلات موجود تاکنون در بسیاری از موارد موفق بوده و توانسته استان را در ردیف برترین‌های کشور نگه دارد.

این مسئول کمبود اعتبار را از مهم‌ترین مشکلات حوزه فرهنگی و ورزشی دانست و بیان داشت: کار فرهنگی نیازمند هزینه است و اگر حوزه فرهنگی در برخی از بخش‌ها سرعت عمل کمتری دارد، به دلیل نبود اعتبار است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان خواستار توجه و اعتبار بیشتر به این حوزه شد و گفت: ایده‌های خلاق جوانان ما در بسیاری از موارد به دلیل نبود حامی مالی تنها در ذهن مانده و به مرحله اجرا و تولید نمی‌رسند.

معاون فرهنگی امور جوانان ورزش کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به فرارسیدن ایام دهه فجر، ابراز کرد: پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین تاریخ ایران است که باید با همکاری همه دستگاه‌های دولتی و مردمی گرامی داشته شده و برنامه‌ای در خور آن اجرا شود.

شاکری برنامه‌ریزی برای گرامیداشت دهه فجر را مهم‌ترین برنامه حوزه فرهنگی ورزش و جوانان دانست و تبیین کرد: در صورت تأمین اعتبار سعی خواهیم کرد با همکاری سمن‌ها و تشکل‌های مردمی برنامه‌های متنوع و شادی را برای دهه فجر در سراسر استان برگزار کنیم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست