• تاریخ: 2015/10/17
  • شناسه خبر: 4546

ستاندار کهگیلویه و بویراحمد :

فلسفه اصلی قیام تاریخی امام حسین (ع) ترویج فرایض دینی امر به معروف و نهی از منکر است.

سیدموسی خادمی با بیان اینکه ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سایه کار فرهنگی نهادینه خواهد شد، گفت: معروف های ترک شده و منکرهای رایج شده شناسایی و با اولویت بندی در این راستا اقدام شود. ...

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سایه کار فرهنگی نهادینه خواهد شد، گفت: معروف های ترک شده و منکرهای رایج شده شناسایی و با اولویت بندی در این راستا اقدام شود.

12884  سید موسی خادمی در نشست شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد افزود: پس از این اولویت بندی باید متولیان امر، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، نهادهای فرهنگی و رسانه های این استان برای ترویج معروف ها و رفع منکرها در جامعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم را انجام دهند.

وی بیان کرد: دبیرخانه ای به منظور انجام کار کارشناسی در زمینه این اولویت ها، بررسی و رفع ایرادها و مشکلات آنها و تصویب در نشست های شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد به زودی در استان تشکیل شود.
خادمی اظهار کرد: در این صورت می توان به نحو مطلوبتری برای ابلاغ و اجرای این اولویت ها در کهگیلویه و بویراحمد، تقسیم وظایف و ایجاد هماهنگی بیشتر بین دستگاه های مختلف اجرایی استان اقدام کرد.
وی عنوان کرد: این دبیرخانه از سوی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مورد حمایت همه جانبه مادی و معنوی قرار گیرد.
خادمی ابراز داشت: در نشست بعدی شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد پنج معروف ترک شده و پنج منکر رایج در این استان بررسی و راهکارهای لازم برای گسترش و رفع آنها ارایه شود.
وی افزود: تصویب قانون جدید حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از سوی مجلس شورای اسلامی اقدامی ارزشمند در راستای ترویج فرایض مهم امر به معروف و نهی از منکر در کشور است و عاملی برای هماهنگی هر چه بیشتر بین متولیان امر خواهد بود.
خادمی گفت: از دلایل و فلسفه های اصلی قیام تاریخی امام حسین (ع) ترویج فرایض دینی امر به معروف و نهی از منکر است.
وی بیان کرد: اجرای این دو فریضه مهم دارای شرایط، پیچیدگی ها، دشواری ها و روش های خاص خود است اما با این وجود باید تمام قشرهای جامعه به طور جدی وارد میدان عمل شده و آنها را گسترش دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست