• تاریخ: 2015/09/14
  • شناسه خبر: 4385

معاون سیاسی امنیتی استاندار:

برگزاری خوب برنامه‌ های هفته دفاع مقدس با تشکیل کمیته‌ های چهارگانه /همایش تجلیل از چهره های ماندگار ایثار و شهادت در هته دفاع مقدس

دکترفتاح محمدی در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه، فرماندهان سرافراز دوران دفاع مقدس از سرمایه های اصلی کشور هستند، افزود: تکریم و تجلیل از اسطوره‌ های افتخار آفرین که هر کدام گنجینه ای از رشادت ها و یادگاران ...

32623_648نسیم دنا : معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: همایش تجلیل از فرماندهان و چهره های ماندگار ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
دکترفتاح محمدی در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه، فرماندهان سرافراز دوران دفاع مقدس از سرمایه های اصلی کشور هستند، افزود: تکریم و تجلیل از اسطوره‌ های افتخار آفرین که هر کدام گنجینه ای از رشادت ها و یادگاران این دوران هستند در آخرین روز این هفته صورت می گیرد.
محمدی افزود: برای برگزاری خوب برنامه‌ های هفته دفاع مقدس، کمیته‌ های چهارگانه تبلیغات واطلاع ‌رسانی با محوریت صدا و سیمای مرکز استان، کمیته اجرایی و پشتیبانی با محوریت سپاه فتح، کمیته فرهنگی وهنری با محوریت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته ورزش با محوریت ورزش و جوانان تشکیل و فعالیت می کنند.
معاون سیاسی وفرهنگی استانداری کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: هفته دفاع مقدس از۳۱ شهریور ماه آغاز می شود.
محمدی تصریح کرد: همچنین جشن بزرگ غدیرهم با محوریت شهرداری ها و امور صنفی در استان برگزار می شود.
وی ابراز داشت: همه در تلاشند تا فضای استان را با حضور مردمی در جشن غدیر تغییر داده و جشن پر بار و محله ای برگزار شود.
محمدی گفت: در تدارک هستیم تا از حجت الاسلام قرائتی هم دعوت شود تا در جشن بزرگ غدیر این استان شرکت نمایند.
وی تاکید کرد: بنیاد غدیر و همه دستگاه های اجرائی بخصوص فرهنگی استان تلاش کنند تا جشن بزرگ غدیر با مشارکت و حضور مردمی در همه نقاط استان و پربار برگزار شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست