• تاریخ: 2015/09/08
  • شناسه خبر: 4367

به همت شهرداري و شوراي اسلامي شهر لنده برگزار شد

جشن تجلیل از آزادگان و نخبگان شهرستان لنده

حضور صميمي اعضاي شوراي اسلامي شهر لنده در كنار خانواده هاي آزادگان ونفرات برتر علمي و قرآني و فرهنگي در اين جشن با شكوه در كنار مردم بر زيبايي هاي اين جشن افزوده بود ...

جشن تجلیل از آزادگان و نخبگان برتر علمی، فرهنگی و قرآنی شهرستان لنده با حضور مسوولان این شهرستان در پارک ورودی شهر لنده برگزارشد.

به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده جشن تجلیل از۳۱ نفر از آزادگان و نخبگان برتر علمی، فرهنگی و قرآنی شهرستان لنده با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان در پارک ورودی شهر لنده برگزارشد.

img_3660

در این جشن با شکوه از ۱۴ نفر از آزادگان هشت سال دفاع مقدس و ۱۷ نفر از دانش آموزان برتر کنکور سراسری و مسابقات قرآنی و فرهنگی و هنری شهرستان لنده که مقام های کشوری کسب کرده بودند تجلیل شد.

حضور صمیمی اعضای شورای اسلامی شهر لنده در کنار خانواده های آزادگان ونفرات برتر علمی و قرآنی و فرهنگی در این جشن با شکوه در کنار مردم بر زیبایی های این جشن افزوده بود در این جشن از پرتال اطلاع رسانی شهرداری و شورای شهر لنده و همچنین سامانه ارتباط پیامکی شهرداری و شورای این شهر رونمایی شد.

در این جشن با شکوه علاوه بر سخنرانی رئیس شورای اسلامی شهر لنده و امام جمعه شهرستان، برنامه های از جمله پخش کلپ، اجرای موسیقی زنده و اصیل لری از آزادگان و نخبگان شهرستان لنده نیز تجلیل شد و در پایان همه عکس یادگاری انداختند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست