• تاریخ: 2015/06/21
  • شناسه خبر: 4188

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

دولت در برگزاری انتخابات با تمام توان از رأی مردم امانتداری خواهد کرد

دکتر فتاح محمدی در نشست ستاد انتخابات استان، افزود: مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی عمل به قانون، مشارکت حداکثری مردم و صیانت از آرای آنان است. ...

2111نسیم دنا : معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات عمل به قانون، مشارکت حداکثری مردم و صیانت از آراء است.

دکتر فتاح محمدی در نشست ستاد انتخابات استان، افزود: مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید و اساس کار آن در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی عمل به قانون، مشارکت حداکثری مردم و صیانت از آرای آنان است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: کمیته ای تشکیل و با بازدید میدانی از حوزه های انتخابیه فرمانداری ها و بخشداری ها با نیازسنجی در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری، مشکلات و موانع شناسایی و برای رفع آنها به ستاد استان ارایه می دهد.

محمدی تصریح کرد: برنامه نشست های خبری و مطبوعاتی در راستای تنویر افکارعمومی انجام می شود تا زمینه برای اعتماد عمومی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم گردد.

وی اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری رای مردم، حق الناس محسوب شده و تمام دست اندرکاران و متولیان برگزاری انتخابات موظفند از حقوق مردم با کمال امانتداری صیانت کرده و آن را به سرانجام برسانند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست