• تاریخ: 2015/05/23
  • شناسه خبر: 4072

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان خبرداد:

ثبت ۶۴۲شرکت در کهگیلویه وبویراحمد درسال گذشته

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،سعید محوری گفت: در سال 1393در استان کهگیلویه وبویراحمد 642 شرکت به ثبت رسید که در میان استانهای کشور در ردیف 25قرار داریم. ...

56نسیم دنا : مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع خبرنگاران گفت: در بخش امور اسناد در سال گذشته تعداد ۵۶۱۵۵شرکت در سطح کشور به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،سعید محوری گفت: در سال ۱۳۹۳در استان کهگیلویه وبویراحمد ۶۴۲ شرکت به ثبت رسید که در میان استانهای کشور در ردیف ۲۵قرار داریم.

وی بیشترین شرکتهای ثبت شده در میان استانهای کشور را مربوط به استان تهران وخراسان رضوی به ترتیب با ۱۷۶۶۱و۳۸۷۹شرکت ذکر کرد وگفت : کمترین شرکت ثبت شده در کشور متعلق به خراسان جنوبی با ۲۶۹شرکت وخراسان شمالی با ۲۷۹ شرکت می باشد.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان گهگیلویه وبویراحمد در ادامه در باره ثبت موسسات غیرتجاری نیز گفت: در سال گذشته تعداد ۷۲۳۶موسسه غیرتجاری  درکشور به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸درصد کاهش داشته است.

وی بیشترین موسسه تجاری ثبت شده را مربوط به اداره ثبت شرکتهای تهران وخراسان رضوی به ترتیب با ۲۰۰۴و۵۷۴موسسه  وکمترین را متعلق به استانهای سیستان بلوچستان وخراسان شمالی ذکر کرد.

محوری افزود: در استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در سال گذشته ۶۱موسسه غیرتجاری به ثبت رسید که این استان در ردیف ۲۷کشور قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست