• تاریخ: 2015/05/05
  • شناسه خبر: 3944

فرماندار کهگیلویه:

مدیران بی‌نظم و کم‌کار برکنار می‌شوند

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه مدیران باید قبل از موعد مقرر در جلسات شرکت کنند،گفت:مدیران بی‌نظم و مدیرانی که کارشناس و معاونان به جای آنها در جلسات شرکت می‌کنند، برکنار می‌شوند. ...

 

چبه گزارش نسیم دنا از دهدشت،سید کرامت‌الله کریمی عصرامروز در جمع جمعی از فرهنگیان شهرستان کهگیلویه،اظهارداشت: علم‌آموزی همراه با تربیت دینی باید در آموزش و پرورش ما نهادینه شود.

 

فرماندار کهگیلویه بااشاره به قداست و ارزش جایگاه تعلیم و تربیت در جامعه،تصریح کرد: اجازه ندهیم سیاسی کاری در آموزش و پرورش رخنه کند.

 

وی بابیان اینکه معلمی شغل شریف و عظیمی است،عنوان کرد: فعالان آموزشی و تربیتی باید با عشق و محبت درس زندگی را به شاگردان خود آموزش دهند.

 

کریمی بابیان اینکه نظم در کارها از ویژگی‌های یک انسان موفق و توسعه یافته است،عنوان کرد: مدیران به عنوان الگوهای یک جامعه همواره نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

وی بابیان اینکه تربیت نسل جوان و فرهیخته کاری بسیار ارزشمند و مهم است،ابراز کرد: معلمان به عنوان الگوی دانش‌آموزان و دانشجویان همواره باید با تاسی از سیره عملی و رفتاری ائمه درس اخلاق و انسانیت را به شاگردان خود بیاموزند.

 

فرماندار کهگیلویه بیان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز معلم ایثار و از خودگذشتگی است که خواهان پیشرفت و ترقی شاگردان خود در عرصه‌های مختلف علمی،اجتماعی و فرهنگی هستند.

 

وی بااشاره به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه،اظهارداشت: فعالان فرهنگی باید برای نهادینه کردن سبک زندگی ایرانی و اسلامی در جامعه برنامه ریزی کنند و مسایل مختلف اجتماعی را کنترل کنند.

 

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست