• تاریخ: 2015/04/17
  • شناسه خبر: 3840

فرماندار کهگیلویه:

اعضای شورای تامین کهگیلویه به دنبال تعامل سازنده با رسانه‌ها باشند

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه بهبود تعامل بارسانه زمینه ساز توسعه این شهرستان است،گفت: اعضای شورای تامین کهگیلویه به دنبال تعامل سازنده با رسانه‌ها باشند. ...

1به گزارش نسیم دنا از دهدشت،سید کرامت‌الله کریمی در نشست شورای اعضای شورای تامین شهرستان کهگیلویه با اصحاب رسانه،اظهارداشت: بارحقوقی و معنایی کلمات در اخبار رسانه‌ها رعایت شود.

 

فرماندار کهگیلویه گفت: حادثه ناگوار مسمومیت جمعی از شهروندان توسط افرادی ناشناس همه مسئولان و مردم را نگران کرد.

 

وی بابیان اینکه در پی این حادثه تعداد  ۸نفر از شهروندان شهر دهدشت و ۲ نفر از شهرستان چرام مسموم شدند،بیان کرد: اکثر افرادی که مسموم شده بودند را زنان تشکیل می‎دادند.

 

کریمی بااشاره به اینکه وضعیت عمومی این افراد رو به بهبود است،عنوان کرد: سم موجود برای انجام آزمایشات به مرکز تحقیقاتی در تهران فرستاده شده است.

 

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای شناسایی مجرمان به کار می‌برد.

 

کریمی خواستار انعکاس اخبار با اطلاع رسانی از زبان اشخاص حقوقی توسط رسانه‌ها شد و افزود: اصحاب رسانه اخبار را از کانال‌های رسمی  تعقیب کنند و با صداقت در گفتار و نوشتار رسالت خبری خود را ایفا کنند.

 

وی اظهار داشت: صداقت در انتشار اخبار همواره ملاک خوبی برای جلب اعتماد مردم نسبت به یک رسانه است.

 

کریمی تصریح کرد: تعامل اعضای شورای تامین و دیگر مسئولان شهرستان سبب جلوگیری از انتشار اخبار کذب و شایعه‌پراکنی در سطح جامعه می‌شود و از تشویش اذهان عمومی جلوگیری می‌کند.

 

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست