• تاریخ: 2015/04/15
  • شناسه خبر: 3834

فرماندار کهگیلویه حمله اسید پاشی به یک زن در دهدشت را تکذیب کرد

به گزارش نسیم دنا از دهدشت،عصر امروز خبری مبنی بر اسید پاشی به یک زن ۴۵ در سطح شهر دهدشت انتشار یافت. سید کرامت‌الله کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم دنا در دهدشت،پیرامون سم پاشی به یک زن ۴۵ ساله در این شهر،اظهار داشت: م ...

indexبه گزارش نسیم دنا از دهدشت،عصر امروز خبری مبنی بر اسید پاشی به یک زن ۴۵ در سطح شهر دهدشت انتشار یافت.

سید کرامت‌الله کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم دنا در دهدشت،پیرامون سم پاشی به یک زن ۴۵ ساله در این شهر،اظهار داشت: متاسفانه عصر امروز در کوی ۱۸۰  دستگاه شهر دهدشت حادثه سم پاشی به یک زن رخ داد.

فرماندار کهگیلویه گفت: خوشبختانه این خانم در این حادثه هیچ گونه آسیبی ندیده است و به گفته پزشک  تا چند ساعت دیگر می‌تواند مرخص شود.

وی بابیان اینکه دو فرد ناشناس اقدام به سم‌پاشی یک درخت توت در مسیر تردد دو دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دهدشت که روزانه افراد بسیاری از این مسیر عبور می‌کنند،عنوان کرد: این افراد ناشناس زن شاهد را با سم مایع تهدید کردند و آن را به صورت زن پاشیدند.

کریمی بااشاره به اینکه متهمان دستگیر نشده‌اند،تصریح کرد: تحقیقات پیرامون شناسایی مجرمان این حادثه توسط پلیس ادامه دارد.

دادستان کهگیلویه نیز در این باره با رد حادثه اسید پاشی،اظهار داشت: افراد ناشناس درصدد بودند که وانمود کنند اسید پاشی انجام شده و فقط قصد تهدید شاهد را داشتند.

وی عنوان کرد: این افراد قصد ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر شدند که خوشبختانه گزارشی مبنی بر وقوع حادثه اسید پاشی اعلام نشده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: اسید پاشی را تکذیب می‌کنم و اگ چنین حادثه اتفاق افتاده بود به طور قطع لباس شاهد دچار سوختگی می‌شد ولی چنین اتفاقی نیافتاده است.

جهان دیماز بیان کرد: تمام تلاش خود را برای دستگیری هرچه زودتر مجرمان به کار می‌بریم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست