• تاریخ: 2015/04/06
  • شناسه خبر: 3824

پیام تبریک فرماندار کهگیلویه به مناسبت موفقیت تیم هسته‌ای در مذاکرات لوزان

فرماندار کهگیلویه موفقیت تیم هسته‌ای در مذاکرات لوزان را به ملت شریف ایران به خصوص مردم ولایتمدار کهگیلویه تبریک گفت. ...

1

به گزارش نسیم دنا از دهدشت و به نقل از روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه،سید کرامت‌الله کریمی فرماندار کهگیلویه طی پیامی به ملت شریف ایران  ضمن تبریک موفقیت تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای از تلاش مقام ریاست‌جمهوری و کارگزاران و تلاش‌گران این عرصه به ویژه وزیر امور خارجه تشکر و قدردانی کرد.

 

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

 

خدای بزرگ را سپاس می‌گویم که در نخستین ماه سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی دولتمردان دولت تدبیر و امید،فرزندان انقلابی توانستند در مذاکراتی دشوار و پیچیده،حقانیت ملت ایران در فعالیت‌های هسته‌ای را در صحنه بین‌المللی اثبات کنند و گام نخست را به گونه‌ای پیش بردند که حقوق هسته‌ای و غنی سازی ملت ایران مورد مورد اذعان قدرت‌های جهانی که سال‌ها سعی بر انکار آن داشتند قرار گیرد و راه برای گام‌های بلند بعدی در حراست از پیشرفت‌های فنی و اقتصادی کشور گشوده شود.

 

توفیق در این مذاکرات نشان داد که می‌توان با رعایت همه اصول و خطوط قرمز نظام با ارایه منطقی و مستدل مواضع ملت ایران و اتمام حجت برای افکار عمومی جهان،قدرت‌های بزرگ را نیز به احترام به حقوق ملت ایران فراخواند و گام‌های بعدی را نیز در مسیر حل و فصل نهایی اختلاف با استحکام برداشت.

 

بی شک این موفقیت حاصل عنایات حق و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت بی‌دریغ ملت ایران بوده است و توفیق نهایی در این مسیر در گرو تداوم ارشادات مقام معظم رهبری و حمایت و یاری مردم شریف و صبور ایران اسلامی خواهد بود.

 

بدون شک توافق به دست آمده نتیجه کاربرد اقتصاد مقاومتی و پایداری رجال مذهبی و سیاسی کشور از یک طرف و بردباری احاد ملت شریف ایران از طرف دیگر در تمامی عرصه‌های اقتصادی،سیاسی،فرهنگی و اجتماعی بوده است که همچنان می‌بایست بر شدت و قوت آن افزوده گردد و امیدواریم که دولتمردان بتوانند از این فرصت به نحو مطلوب برای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان و بهبود معیشت مردم استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست