• تاریخ: 2015/03/26
  • شناسه خبر: 3780

مشاور فرماندار کهگیلویه در امور جوانان:

بانک اطلاعاتی نخبگان جوان شهرستان کهگیلویه تشکیل می‌شود

مشاور فرماندار کهگیلویه در امور جوانان گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و فرهیختگان علمی بانک اطلاعاتی نخبگان جوان شهرستان کهگیلویه تشکیل می‌شود. ...

IMG-20150326-WA0009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سید فرج‌الله خشنود نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار نسیم دنا در دهدشت،اظهار داشت: برنامه‌های ما در حوزه جوانان در زمینه‌های مختلفی از جمله تشکیل هسته‌های  فرهنگی،سیاسی، ورزشی، سلامت و عمران است.

 

مشاور فرماندار کهگیلویه در امور جوانان گفت: ارایه برنامه‌های پیشنهادی در جهت اصلاح و ارتقا فرهنگ جوانان و توسعه شهر از دیگر برنامه‌های پیشنهادی به فرماندار است.

 

وی تشکیل جلسات برای رفع مشکلات جوانان و شنیدن پیشنهادها و انتقادهای آنها، تلاش در جهت ارتقا شاخص‌های مرتبط با جوانان شهرستان با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرستان،بررسی مشکلات اشتغال،ازدواج و ادامه تحصیل آکادمیک جوانان و ارایه مشاوره‌های تخصصی و عمومی به فرماندار در راستای بهره‌وری بیش از پیش سیستم را از دیگر برنامه‌های خود در حوزه جوانان برشمرد.

خشنود نژاد از تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان جوان شهرستان خبر داد و گفت: جوانان این شهرستان بسیار توانمند و باهوش هستند ولی متأسفانه آنگونه که باید و شاید به جامعه معرفی نشده اند.

 

وی شناخت و پرورش مدیران جوان در جهت ایجاد پویایی و اثربخشی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی اقتصادی را از دیگر اهداف خود عنوان کرد و افزود: تمام تلاش خود را برای  هماهنگی و همکاری در جهت اجرای اهداف برنامه‌های دولت تدبیر و امید در حوزه جوانان به کار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست