• تاریخ: 2015/02/28
  • شناسه خبر: 3364

امام جمعه دهدشت در دیدار با موتلفه کهگیلویه و بویراحمد:

حزب موتلفه باید کادر سازی و نیرو سازی کند

حزب موتلفه باید با کادر سازی و نیرو سازی نسبت به جذب افراد سالم و توانمند در عرصه علمی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی اقدام نماید و تشکل ها را با نسل جدید شکل دهد به گزارش “نسیم دنا ” ، حجت الاسلام و المسلمین  ...

31665_438حزب موتلفه باید با کادر سازی و نیرو سازی نسبت به جذب افراد سالم و توانمند در عرصه علمی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی اقدام نماید و تشکل ها را با نسل جدید شکل دهد
به گزارش “نسیم دنا ” ، حجت الاسلام و المسلمین ” حسینی ” دردیدار با اعضای حزب موتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب گفت : حزب موتلفه باید با کادر سازی و نیرو سازی نسبت به جذب افراد سالم و توانمند در عرصه علمی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی اقدام نماید و تشکل ها را با نسل جدید شکل دهد.
وی با اشاره به فعالیت های گسترده حزب موتلفه افزود : این حزب همیشه در خط انقلاب و اسلام حرکت کرده و نقش موثری در تحقق انقلاب اسلامی داشته است .
“علی محمد دانشی ” دبیر موتلفه کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با ارائه گزارشی از روند فعالیت های حزب موتلفه گفت : حزب موتلفه همواره روحانیت را محور کار خود قرار داده و از افتخارات ما این است که جامعتین را محور حرکت خود می داند .
untitled

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست