• تاریخ: 2015/02/27
  • شناسه خبر: 3283

مجید باقریان:

کسی که توان رای آوری دارد باید نماینده اصلاح طلبان حوزه کهگیلویه شود.

نامزد انتخابات مجلس در سال ۹۰ اذعان داشت: بر این باور هستم باید در این دوره از انتخابات تلاش کنیم و با خرد جمعی حرکت کرده و کسی که توان رای آوری دارد و می تواند به عنوان نماینده اصلاح طلبان حوزه کهگیلویه باشد وارد مجلس ش ...

نIMG_2695امزد انتخابات مجلس در سال ۹۰ اذعان داشت: بر این باور هستم باید در این دوره از انتخابات تلاش کنیم و با خرد جمعی حرکت کرده و کسی که توان رای آوری دارد و می تواند به عنوان نماینده اصلاح طلبان حوزه کهگیلویه باشد وارد مجلس شود.

مجید باقریان افزود: در مورد حوزه انتخابیه کهگیلویه به دلیل شرایط ویژه ای که دارد نمیتوان یک اظهار نظر قطعی کرد.

باقریان ادامه داد: با توجه به فعالیت سی و اندی ساله دوستان عزیزمان آقایان لاهوتی و منطقیان در حوزه کهگیلویه بی تردید این سخن که باید از این دو عبور کنیم بیشتر به یک حرف بچه گانه شبیه است.

نامزد انتخابات نهمین دوره مجلس در حوزه کهگیلویه بیان داشت: آقایان لاهوتی و منطقیان در عرصه سیاسی در شهرستان کهگیلویه خدمات زیادی انجام داده‌اند و ارتباطات موثری با مردم برقرار کردند و زحمات زیادی را متحمل شدند و باید به این دو بزرگوار کمک کنیم تا به یک راهکار و جمع بندی مناسب برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس آینده در حوزه کهگیلویه برسند.

این فعال سیاسی در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه نامزد شدن وی در انتخابات آتی مجلس گفت: همان گونه که در مصاحبه های قبلی نیز عنوان شد، تابع خرد جمعی اصلاح طلبان هستم و به عنوان عضوی کوچک از مجموعه بزرگ اصلاح طلبی استان معتقدم باید برای پیروزی این تفکر تلاش کنیم.

باقریان تاکید کرد: با وجود اینکه اکثریت مردم در حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اصلاح طلب هستند اما نزدیک به سی سال است که مجموعه اصلاح طلبان در این حوزه پیروزی را نچشیده اند..

نامزد انتخابات مجلس در سال ۹۰ اذعان داشت: بر این باور هستم باید در این دوره از انتخابات تلاش کنیم و با خرد جمعی حرکت کرده و کسی که توان رای آوری دارد و می تواند به عنوان نماینده اصلاح طلبان حوزه کهگیلویه باشد وارد مجلس شود.

باقریان در خصوص نتیجه انتخابات مجلس دهم نیز گفت: پیشبینی ام این است که اصلاح طلبان در این دوره پیروز انتخابات در حوزه انتخابی کهگیلویه هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست