• تاریخ: 2015/02/22
  • شناسه خبر: 3194

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

علل وانگیزه های قتل دختر جوان معلوم نیست

نسیم دنا: فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از نامعلوم بودن علل وانگیزه های قتل دختر جوان در یاسوج خبر داد. سردار غلام‌عباس غلام‌زاده در گفت‌وگو با نسیم دنا با بیان اینکه پرونده قتل دختر جوان در شهر یاسوج به صورت ...

13921225000962_PhotoAنسیم دنا: فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از نامعلوم بودن علل وانگیزه های قتل دختر جوان در یاسوج خبر داد.
سردار غلام‌عباس غلام‌زاده در گفت‌وگو با نسیم دنا با بیان اینکه پرونده قتل دختر جوان در شهر یاسوج به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد اما  علل وانگیزه های این قتل هنوز نامعلوم است وی اظهار کرد: از نخستین لحظات دریافت این گزارش پیگیری‌های پلیسی و اقدامات لازم انجام شد.

وی گفت: تیمی ویژه از کارآگاهان با همکاری مقام قضایی اکنون در حال پیگیری این موضوع تا رسیدن به نتیجه هستند.

سردار غلام‌زاده ادامه داد: هنوز معلوم نیست دلیل این جنایت چه بوده که بخواهیم هشدارهای لازم را بدهیم لذا پس از حصول نتیجه و ریشه‌یابی و علل این قتل متناسب با علل و دلایل، هشدارهای لازم پلیسی داده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز صبح جلسه ویژه‌ای با کارآگاهان و دست‌اندرکاران پیگیری این پرونده داشتم و دستورات لازم برای اقدام مقتضی صادر شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست