• تاریخ: 2015/02/08
  • شناسه خبر: 2961

مدیرکل ثبت احوال استان در آیین افتتاح دفاتر پیشخوان دولت در کهگیلویه:

دفاتر پیشخوان نقش مهمی در الکترونیکی شدن دولت دارند

  نسیم دنا :به مناسبت دهه فجر چهارمین دفتر پیشخوان دولت در دهدشت وپنجمین دفتر در شهرستان کهگیلویه با حضور مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد،فرماندار وجمعی از مدیران شهرستانی در دهدشت به بهره برداری رسید. مدی ...

 

28498_200نسیم دنا :به مناسبت دهه فجر چهارمین دفتر پیشخوان دولت در دهدشت وپنجمین دفتر در شهرستان کهگیلویه با حضور مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد،فرماندار وجمعی از مدیران شهرستانی در دهدشت به بهره برداری رسید.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه آیین افتتاح این دفاتر گفت: دولت تدبیر و امید بنا دارد از طریق فناوری روز خدمات دولتی مطلوب تری به مردم ارائه دهد و دفاتر پیشخوان نقش مهمی در الکترونیکی شدن دولت دارند.

وی اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات بهتر در حوزه ثبت‌احوال و تسهیل در خدمات دفاتر پیشخوان راه‌اندازی می شود

سید محمد علی تقوی افزود: با افتتاح این دفاتر، تعداد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سطح شهرستان کهگیلویه به چهار دفتر افزایش می یابد.

مدیرکل ثبت احوال استان ،اداره ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد را یکی از ادارات پیشرو در امر واگذاری خدمات به بخش خصوصی دانست و اظهارداشت: برغم اینکه خدمات ثبت احوال از جمله امور حساس و امنیتی می باشد ولی این مجموعه با تلاش و همت بسترهای امنیتی وحفاظتی را تامین و به بخش خصوصی اعتماد و قسمتی از خدماتش را به این بخش واگذار نموده است

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه خدمات ثبت احوال به گونه ای است که اسناد محرمانه در اختیار کارمندان ثبت احوال قرار می گیرد، اما این دفاتر تنها اطلاعات اولیه را ثبت می کنند و مراحل دیگر توسط کارمندان ثبت احوال انجام می شود.

تقوی تعویض شناسنامه، صدور کارت ملی هوشمند و درخواست صدور شناسنامه المثنی را از جمله خدمات این دفاتر نام برد و یادآور شد: در آینده ای نزدیک خدمات گسترده تری به این دفاتر واگذار می شود.

وی بیان داشت: در چند سال اخیر ۳۰ هزار جلد شناسنامه مکانیزه در شهرستان کهگیلویه صادر شده است که دفاتر پیشخوان دولت نقش مهمی در صدور این تعداد شناسنامه داشته اند.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:با افتتاح این دو دفتر تعداد دفاتر پیشخوان دولت در استان به ۱۰ مورد رسید که در سال نیز در دهستان زیلایی در شهرستان بویراحمد ودیگری در روستای طولیان شهرستان کهگیلویه افتتاح گردیدند که به مردم خدمات ارائه می دهند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست