• تاریخ: 2015/02/07
  • شناسه خبر: 2947

با حضور استاندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس :

کلنگ‌زنی وافتتاح ۶۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی درگچساران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،در آیینی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده گچساران و باشت در مجلس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ۱۱پروژه و طرح به نمایندگی از پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در افتتاح و ی ...

1_635589254045382669_sنسیم دنا: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر۶۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،در آیینی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده گچساران و باشت در مجلس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ۱۱پروژه و طرح به نمایندگی از پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

فرماندار گچساران در این خصوص گفت: در دهه فجر۶۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

عبدالرحیم رحیمی افزود: این طرح ها و پروژه ها در بخشهای فضاهای آموزشی، خدمات شهری، کشاورزی و طرح های توسعه ای روستایی هستند.

وی پروژه ایستگاه تأمین آب اراضی کشاورزی دژسلیمان با اشتغالزایی ۱۰۰ نفر، مدرسه علامه‌طباطبایی با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد ریال و زیربنای پنج هزار و ۸۱ متر مربع را از طرح هایی افتتاحی این شهرستان عنوان کرد.

رحیمی، مدرسه شش کلاسه آب‌گرمو با اعتبار یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال و زیربنای ۱۶۹ متر مربع، دبیرستان شبانه‌روزی نمونه علم‌الهدی به مساحت یکهزار و ۹۴۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد ریال، پارک بوستان با اعتبار شش میلیارد ریال را از دیگر طرح های افتتاحی این شهرستان نام برد.

وی بیان کرد: فاز اول طرح هادی روستای تلخاب شیرین، درمانگاه سرپایی بیمارستان شهید رجایی، دریاچه مصنوعی بوستان شهدای گمنام جمعا با اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد ریال، پایگاه امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر گچساران ـ بهبهان با زیر بنای ۳۰۰ متر و اعتبار دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، فاز دوم روشنایی حدفاصل روستای تلخاب شیرین تا ماهور باشت از دیگر پروژه‌هایی بودند که افتتاح و کلنگ زنی شدند.

منبع:مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست