• تاریخ: 2015/01/31
  • شناسه خبر: 2877

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خبر داد:

حجت‌الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور سخنران روز۲۲بهمن در یاسوج

حجت الاسلام خاضع با بیان اینکه مخالف سخنرانی تاجگردون در مراسم 22 بهمن نیستیم، گفت: تصمیم‌گیری در خصوص چگونگی مراسم 22 بهمن امر مهمی است که با اختیار به شهرستان‌ها واگذار شده و اگر قرار است این‌گونه به حاشیه برود این تنف ...

635135700865799131رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه آغاز دهه‌فجر با تسلیت رحلت کریمه اهل‌بیت حضرت فاطمه معصومه (س) به دستاوردهای کشور بعد انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کشور ما بعد از انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیم و مهمی کسب کرد که از جمله آن می‌توان به پیشرفت‌های علمی و همچنین استقلال کشور در تمام ابعاد اشاره کرد.

حجت‌الاسلام سید جواد خاضع عنوان کرد: پیشرفت در زمینه‌های علمی، پزشکی، هوافضا، سلول‌های بنیادی، تجهیزات نظامی و سایر پیشرفت‌ها که به دست توانمند دانشمندان و جوانان این کشور رقم خورد همه در سایه انقلاب اسلامی به دست آمد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی کشور تحت سلطه اجانب بود و در هیچ صحنه و معادله جهانی به چشم نمی‌آمد، تصریح کرد: امروزه به برکت انقلاب اسلامی هیچ معادله جهانی بدون حضور کشور ما انجام نمی‌شود و این موضوع را در مذاکرات ۱+۵ به وضوح مشاهده می‌کنیم که پنج کشور قدرتمند جهان در یک طرف میز مذاکره و کشور ما به تنهایی در طرف دیگر به مذاکره می‌پردازند که این نشان قدرت ما در تمام صحنه‌هاست.

این مسئول به برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و گفت: ستاد دهه فجر از ۲ ماه پیش و با حضور ۲۰ کمیته استانی و حدود ۴۰۰ کمیته شهرستانی و بخشی تشکیل شد که در این کمیته‌ها بالغ بر چهار هزار برنامه مختلف برگزار می‌شود.

خاضع با بیان اینکه دستاوردها و خدمات ۳۶ ساله نظام اسلامی باید به خوبی برای قشر جوان ما تبیین شود، افزود: فردا و همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام به کشور رژه خودرویی و موتوری در شهر یاسوج از فرودگاه تا گلزار شهدا و در شهرستان‌ها از ورودی شهرها به طرف گلزار شهدا برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نواخته شدن زنگ انقلاب همزمان با لحظه ورود حضرت امام به کشور را از دیگر برنا‌مه‌های ۱۲ بهمن دانست و تصریح کرد: زنگ انقلاب با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و در سالن پوریایی ولی به صدا در می‌آید.

وی برگزاری نمایشگاه عکس و فیلم، برگزاری جشن‌های شاد و متنوع ویژه همه اقشار جامعه، برگزاری محافل انس با قرآن، نشست تحلیلی انقلاب در صدا و سیمای مرکز استان، برگزاری مسابقات ورزش‌های فرهنگی و هنری، کوهپیمایی، برگزاری پیاده‌روی حرم تا حرم از گلزار شهدای یاسوج تا حرم مطهر حضرت بی‌بی‌حکیمه (س) در ۱۹ بهمن، برگزاری گفتمان دینی جلسات بصیرت‌افزایی و پرسش و پاسخ در مدارس، کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌ها، جشنواره موسیقی، جشنواره سرود انقلاب در شهرستان کهگیلویه، جشن ویژه بانوان در ۱۵ بهمن و همچنین برگزاری نشست با موضوع شناخت اندیشه‌های حضرت امام (ره) از دیگر برنامه‌های کهگیلویه و بویراحمد در ایام‌الله ۲۲ بهمن است.

این مسئول با بیان اینکه جهت احترام به مسئولان شهرستانی انتخاب سخنران مراسم ۲۲ بهمن به شهرستان‌ها واگذار شده است، گفت: مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها به هماهنگی ائمه جمعه و فرمانداران انتخاب می‌شود و در بخش‌ها ائمه جمعه و بخشدار سخنرانان را انتخاب کنند.

خاضع با بیان اینکه مخالف سخنرانی تاجگردون در مراسم ۲۲ بهمن نیستیم، گفت: تصمیم‌گیری در خصوص چگونگی مراسم ۲۲ بهمن امر مهمی است که با اختیار به شهرستان‌ها واگذار شده و اگر قرار است این‌گونه به حاشیه برود این تنفیذ اختیار را پس می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: سخنران مراسم روز ۲۲ بهمن در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شده و حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور ۲۲ بهمن به عنوان سخنران میهمان مردم یاسوج است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست