• تاریخ: 2015/01/30
  • شناسه خبر: 2860

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد:

بهره برداری از ۱۰ مصلی درحال احداث در نقاط مختلف کهگیلویه وبویراحمد در آینده نزدیک

به گزارش نسیم دنا سرهنگ رضا رنجبر در بازدید از مصلی شهر دیشموک در جمع خبرنگاران گفت:10 مصلی درنقاط مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد در حال احداث است که در صورت تامین اعتبار 60 میلیارد ریالی تا شش ماه آینده به بهره برداری خ ...

IMG_0318نسیم دنا : مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی گفت :اقتصاد مقاومتی از مهمترین برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی استان در سال ۹۳ است که از همه توان و نیروها در این راستا استفاده می‌کنیم.

به گزارش نسیم دنا سرهنگ رضا رنجبر در بازدید از مصلی شهر دیشموک در جمع خبرنگاران گفت:۱۰ مصلی درنقاط مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد در حال احداث است که در صورت تامین اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی تا شش ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: این تعداد مصلی هر کدام هم اینک ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه در حال رایزنی، با استانداری کهگیلویه وبویراحمد برای تامین اعتبار مورد نیاز مصلی های استان هستیم تا در موعد مقرر به بهره برداری برسند، ابراز داشت: مطالبات ما در خصوص مصلی های استان بیش از۴۰ میلیارد ریال است.

رنجبر با بیان اینکه در راستای اجرایی برنامه های فرهنگی وعقیدتی، بسیج و سپاه فتح اقدام به احداث این تعداد مصلی در سطح استان کرد ه است، گفت:مصلی شهر دیشموک یک ۱۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در برداشت که تنها شش میلیارد ریال آن از از سوی استانداری تامین شد.

وی در پایان گفت :مصلی بخش دیشموک با جذب اعتباری چهارمیلیاردریال تا شش ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید که پیمانکار وبسیج سازندگی بدون توجه به کمبود اعتبار در حال انجام و اتمام کار است .

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست