• تاریخ: 2014/12/13
  • شناسه خبر: 2605

سرپرست دانشگاه یاسوج:

برنامه راهبردی نیاز جدی دانشگاه است

سرپرست دانشگاه یاسوج در اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه یاسوج که در راستای تدوین برنامه راهبردی دانشگاه تشکیل شد، گفت: در سیاست‌های جدید وزارت علوم، برنامه راهبردی از مباحث جدی و مورد تاکید است. ...

سرپرست دانشگاه یاسوج در اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه یاسوج 81148051-5667019که در راستای تدوین برنامه راهبردی دانشگاه تشکیل شد،  گفت: در سیاست‌های جدید وزارت علوم، برنامه راهبردی از مباحث جدی و مورد تاکید است.

به گزارش خبرنگار نسیم دنا شاپور رمضانی  افزود: یکی از مباحث اصلی در سرفصل جلسات هیئت امنا برنامه راهبردی دانشگاه است و بقیه برنامه ها باید بر اساس این برنامه تدوین و اجرا شود.

وی اظهارکرد: باید در تدوین این برنامه به سوالات جدی در زمینه مسایل پژوهشی، دانشجویی و مالی پاسخ داده شود.

سرپرست دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: این برنامه نقشه راه است و باید مسیر حرکت را به گونه ای مشخص کند که بتوان با استفاده از ظرفیتهای موجود دانشگاه، باعث تقویت و بهبود شاخص های تعریف شده برای دانشگاه باشد.

رمضانی شناخت موقعیت کنونی و اهداف آینده دانشگاه را در تدوین این برنامه راهبردی مهم خواند و اضافه کرد: این برنامه باید با همفکری افراد صاحب نظر و متخصص دانشگاه تبیین و ترسیم شود و در کمیسیون دائمی مطرح و تصویب شود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست