• تاریخ: 2014/12/09
  • شناسه خبر: 2587

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی :

دستیابی به توسعه پایدار نیازمند نگرش خدمت صادقانه به مردم است.

به گزارش نسیم دنا دکترغلامرضا تاجگردون افزود: توجه به مصالح عمومی مردم در تمام زمینه های اقتصادی و سیاسی واجتماعی و فرهنگی در سایه مدیریت هنرمندانه و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری زیربنای موفقیت کشور در سطح منط ...

11121رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: گره گشایی از مشکلات مردم بدون توجه به بازی های سیاسی و طایفه ها آبادانی کشور را در پی دارد.

به گزارش نسیم دنا غلامرضا تاجگردون  افزود: توجه به مصالح عمومی مردم در تمام زمینه های اقتصادی و سیاسی واجتماعی و فرهنگی در سایه مدیریت هنرمندانه و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری زیربنای موفقیت کشور در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی است.

وی اظهار کرد: دستیابی به آرمان های توسعه پایدار نیازمند نگرش خدمت صادقانه به مردم به جای انگیزه قدرت و مقام است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رمز پیشرفت های خیره کننده ایران با وجود شرایط جنگ در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی برتری تلاش برای آبادانی در نگرش مسئولان به جای قدرت طلبی بوده است.

تاجگردون عنوان کرد: گره گشایی از مشکلات مردم بدون توجه به بازی های سیاسی و طایفه ها آبادانی کشور را در پی دارد.

وی ادامه داد: مسئولان شهرستانی با تعامل و تلاش بیشتر زمینه خشنودی خداوند متعال و افزایش رضایتمندی مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم کنند.

وی افزود: مردم شهرستانهای گچساران و باشت کوچکترین غفلت مسئولان را به وکیلشان در مجلس گزارش دهند تا بدون هیچ اغماضی زمینه بکارگیری مدیران تازه نفس فراهم شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست