• تاریخ: 2014/12/04
  • شناسه خبر: 2447

معاونت آموزشی وپژوهشی آموزشکده فنی یاسوج خبر داد:

دستاوردهای پژوهشی اساتید و دانشجویان آموزشکده فنی یاسوج به نمایش گذاشته می شود.

مهرداد موحد پوربا گرامیداشت هفته پژوهش گفت دستاوردهای پژوهشی اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در هفته پژوهش به نمایش گذاشته می شود. ...

2

معاونت آموزشی وپژوهشی آموزشکده فنی وحرفه ای یاسوج با گرامیداشت هفته پژوهش گفت دستاوردهای پژوهشی اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در هفته پژوهش به نمایش گذاشته می شود.

مهرداد موحدپور درگفتگو با خبرنگار نسیم دنا  گفت: دراین نمایشگاه استانی که در سالن الغدیر برگزار می شود غرفه ای به آموزشکده فنی وحرفه ای اختصاص یافته است که در این غرفه مقالات علمی اساتید،پروژه های تحقیقاتی دانشجویان ، توانمندی اختراعات و تولیدات جشنواره محتوای الکترونیکی و دست ساخته های دانشجویان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

وی حمایت از مولفان کتب در زمینه های فنی وحرفه ای ،حمایت از اختراعات دانشجویی وپرداخت هزینه آنها و حمایت از تولیدات جشنواره های الکترونیکی ومسابقات علمی را از برنامه های حوزه پژوهشی این آموزشکده ذکر کرد.

معاونت آموزشی وپژوهشی آموزشکده فنی وحرفه ای یاسوج پژوهش را کلید توسعه جوامع بشری دانست وگفت : پژوهش تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه وپیشرفت و بهترین راهکار‌ ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه‌های زندگی است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست