• تاریخ: 2014/11/30
  • شناسه خبر: 2417

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد:

حفظ و نگهداری از اموال دولت در دستور کار تمام نهادهای دولتی قرار گیرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه وبویراحمد در نشست کمیته مستندسازی شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت موضوع مستندسازی اراضی و اموال غیرمنقول، گفت: حفظ و نگهداری از اموال دولت باید در دستو ...

 

17704_651

سید علی لدنی نژاد  افزود:معاونان و کارشناسان این شرکت برای تهیه نقشه تمام اموال و تاسیسات آن که در نقاط مختلف استان موجود است اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: این اقدام باید با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و سایر دستگاه های اجرایی استان انجام شود.

لدنی نژاد از معاونان شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد خواست با هماهنگی های لازم با دفتر امور حقوقی این شرکت هر چه سریعتر نسبت به تهیه لیست اموال غیرمنقول و تاسیسات آن اعم از مخازن، چاه ها و چشمه ها که در معرض تجاوز و تصرف هستند اقدام کنند.

وی اظهار کرد: کارکنان شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد باید به نحو شایسته ای در زمینه حفظ و نگهداری سرمایه های دولت شامل تاسیسات آبرسانی، جرایم و اموالی که در اختیار این شرکت و اداره های تابعه است تلاش کنند.

لدنی نژاد با اشاره به برخی ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرقانونی در تعدادی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد و روستاهای اطراف آن از جمله بر روی خط انتقال آب آشامیدنی ۲۰ اینچ منطقه تنگ کناره بویراحمد، عنوان کرد: متولیان امر این موضوع مهم را به طور جدی پیگیری کنند.

وی ابراز داشت: پس از هماهنگی با دفتر امور حقوقی شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد و برخی دستگاه های اجرایی مرتبط استان نسبت به جلوگیری از اینگونه ساخت و سازهای غیرقانونی و خطرآفرین اقدام شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست