• تاریخ: 2014/10/15
  • شناسه خبر: 2108

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

افتتاح فیبر نوری اداره کل ثبت احوال استان با حضور استاندار ونمایندگان مجلس شورای اسلامی

در آیینی با حضور دکتر خادمی استاندار ، دکتر تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی فیبر نوری اداره کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد ...

در آیینی با حضور دکتر خادمی استاندار ، دکتر تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی فیبر نوری اداره کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد.

13930513000777_PhotoA

به گزارش نسیم دنا ،  مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد در این آیین، گفت: اعتباری افزون بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای راه اندازی و تجهیز سخت افزاری و نرم افزاری این فیبر نوری هزینه شده است.

سید محمدعلی تقوی افزود: از این میزان اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از طریق ملی و مابقی نیز از طریق استانی تامین شده است.

وی بیان کرد: راه اندازی فیبر نوری اداره کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد در راستای تحقق دولت الکترونیک بوده است.

تقوی با بیان اینکه تاکنون سه هزار کارت ملی هوشمند در کهگیلویه و بویراحمد صادر شده، اظهار کرد: با راه اندازی این فیبر نوری روند صدور آن در استان تسهیل می شود.

وی عنوان کرد: راه اندازی این فیبر نوری موجب برگزاری انتخابات به طور الکترونیکی در کهگیلویه و بویراحمد می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی پس از این آیین از گنجینه اسناد مشاهیر این استان که در اداره کل ثبت احوال استان موجود است بازدید کردند.

۸۰ فقره از اسناد مربوط به مشاهیر کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف در این گنجینه نگهداری می شود و مقدمات لازم برای ثبت اسناد چهار نفر دیگر از مشاهیر استان در این گنجینه نیز در حال انجام است.

 

untitled

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست