• تاریخ: 2022/01/09
  • شناسه خبر: 20971

دستور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای تکمیل فوری پروژه اقدام ملی مسکن/ حمایت ویژه احمد زاده از پروژه های ستاد اجرایی فرمان امام (ره)

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: پروژه اقدام ملی مسکن در استان به صورت ویژه و با بهترین کیفیت تکمیل و تقدیم مردم شود.  به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، مدیرکل و کارکنان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در است ...

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: پروژه اقدام ملی مسکن در استان به صورت ویژه و با بهترین کیفیت تکمیل و تقدیم مردم شود.

 به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، مدیرکل و کارکنان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

سید علی احمد زاده در این دیدار بر تسریع در انجام پروژه ها تاکید کرد و گفت: با تمام توان از طرح ها و پروژه های ستاد حمایت خواهم کرد.

مقام عالی دولت در استان، تصریح کرد: برای عملیاتی شدن پروژه های ستاد اجرایی به صورت ویژه کمک می کنیم‌.

وی با تاکید بر اینکه تمامی پروژه ها باید با مطالعات کارشناسی انجام شود، اظهار داشت: از هیچ کاری برای رفع موانع در مسیر اجرای پروژه ها کوتاهی نمی کنیم.

احمدزاده امشب به متولیان امر برای همکاری هرچه بیشتر با ستاد اجرایی دستور ویژه صادر کرد.

وی بر ادامه کار واحدهای مسکونی طرح ملی مسکن که در حال ساخت است نیز تاکید کرد.

شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست به صورت خلاصه گزارشی از وضعیت پروژه ها و طرح های زیر مجموعه ستاد ارائه داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست