• تاریخ: 2021/09/30
  • شناسه خبر: 20292

مدال طلای پرتاب دیسک نوجوانان آسیا بر گردن پرتاب گر کهگیلویه وبویراحمدی درخشید

آفتاب دنا: محمدی رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام قهرمانی و مدال طلای پرتاب گر هم استانی در رقابتهای دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیای میانه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا و به نقل از روابط عمو ...

آفتاب دنا: محمدی رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام قهرمانی و مدال طلای پرتاب گر هم استانی در رقابتهای دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیای میانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا و به نقل از روابط عمومی و اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام قهرمانی و مدال طلای پرتاب گر هم استانی در رقابتهای دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیای میانه خبر داد.

امید محمد محمدی ،رئیس هیات دوومیدانی کهیگلویه وبویراحمد بیان داشت :رقابتهای دوومیدانی آسیای میانه در رده سنی نوجوانان به میزبانی کشور ازبکستان برگزار شد .

محمدی ،رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام اول و مدال طلای محمد رضا ضیایی در ماده پرتاب دیسک در این رقابتها خبر و ضمن تبریک این موفقیت تصریح کرد:ضیایی پرتاب گر و ملی پوش کهگیلویه وبویراحمد با پرتابی به طول ۵۵ متر و ۷۷ سانتیمتر به مقام اول و مدال طلای این ماده دست یافت .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست