• تاریخ: 2021/09/29
  • شناسه خبر: 20274

مشارکت ۲۸ درصدی در انتخابات نظام مهندسی تاکنون / تمدید انتخابات تا ساعت۲۳ / پیش بینی رکورد شکنی مشارکت در انتخابات نظام مهندسی ساختمان

پژمان نیک اقبالی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا گفت: انتخابات نظام مهندسی ساختمان که همزمان با 6 استان کشور در حال برگزاری است  که اشکالات سیستمی  جهت رای گیری برطرف شد هم اکنون با روند خوبی درحال برگ ...

مدیرکل راه شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد از مشارکت ۲۸ درصدی  تا این لحظه در انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان خبر داد.

پژمان نیک اقبالی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا گفت: انتخابات نظام مهندسی ساختمان که همزمان با ۶ استان کشور در حال برگزاری است  که اشکالات سیستمی  جهت رای گیری برطرف شد هم اکنون با روند خوبی درحال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در دور گذشته که حضور برگزاری شد قریب ۳۲ درصد مشارکت داشتند گفت:  علی رغم مشکلات سامانه ای در برگزاری انتخابات این دوره به صورت الکترونیکی  هم اکنون شاهد مشارکت ۲۸ درصدی تا این لحظه از انتخابات هستیم که پیش بینی می شود این دوره شاهد مشارکت بالایی باشیم.

نیک اقبالی گفت: انتخابات تا ساعت ۲۳ امروز تمدید شده و با  رفع مشکلات سامانه رای گیری انتخابات  به شکل الکترونیکی در حال برگزاری است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست