• تاریخ: 2021/09/20
  • شناسه خبر: 20093

اجرای طرح چهره به چهره در مساجد شهر یاسوج توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات

آفتاب دنا: جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات از اجرای طرح دیدار چهره به چهره در مساجد شهر یاسوج خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،معاونین فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای اجرای طرح دیدار چهره ...

آفتاب دنا: جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات از اجرای طرح دیدار چهره به چهره در مساجد شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،معاونین فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای اجرای طرح دیدار چهره به چهره باحضور در مساجد با نمازگزاران دیدار و به تشریح اهداف و برنامه های این ستاد پرداختند.

الهی، جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات تأسیس این ستاد را از ابتکارات شهید حاج قاسم سلیمانی و موافقت مقام معظم رهبری دانست و گفت:هدف ستاد عتبات عالیات گسترش حرمین شریفینائمه(ع)کربلا،نجف،سامرا، کاظمین وسوریه است.وی همچنین از نمازگزاران مؤمن خواست که این ستاد را در ساخت پروژه های در حال ساخت کربلای معلی و نجف اشرف یاری کنند.

در ادامه این طرح معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات جهت اطلاع رسانی،شناخت ستاد بازسازی عتبات عالیات و کمک رسانی در ساخت قبور ائمه هدی(ع) در جمع نمازگزاران مساجد حضرت ابوالفضل(ع)گلستان ۵، امام حسن عسگری(ع)خیابان ساحلی، ثارالله در شهرک امام حسین (ع)و مسجدالنبی مادوان حضور یافت.

در پایان این دیدار نمازگزاران با کمک های خویش ستاد بازسازی عتبات عالیات را یاری کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست