• تاریخ: 2021/09/03
  • شناسه خبر: 19897

از سوی جامعه پزشکی و هیات مدیره سازمان نظام پزشکی شهرستانهای بویراحمد ودنا دکتر شهرام جعفری پزشک نمونه شهرستانهای بویراحمد ودنا انتخاب شد

آفتاب دنا: در آیینی دکتر رستم حسن زاده مدیرکل سازمان انتقال خون استان کهگیلویه وبویراحمد از سوی هیات مدیره این سازمان با اهداء لوح تقدیر از این پزشک خدوم و با اخلاق تجلیل کرد..گفتنی است دکتر جعفری در درمانگاه پارسیان شهر ...آفتاب دنا: در آیینی دکتر رستم حسن زاده مدیرکل سازمان انتقال خون استان کهگیلویه وبویراحمد از سوی هیات مدیره این سازمان با اهداء لوح تقدیر از این پزشک خدوم و با اخلاق تجلیل کرد..گفتنی است دکتر جعفری در درمانگاه پارسیان شهر یاسوج واقع در میدان عدل منشاء خدمات فراوانی به مردم در عرصه سلامت بالاخص در دوران کرونایی بوده است که منش واخلاق والای انسانی وی در ارائه خدمات پزشکی به مردم باعث شده که الگویی نمونه در عرصه پزشکی به مردم معرفی شود.


دکتر شهرام جعفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ضمن تشکر از جامعه پزشکی و سازمان نظام پزشکی شهرستانهای بویراحمد ودنا گفت: بی شک هیچ لذت و آرامشی بالاتر از لحظه دیدن حال خوب دردمندان و حس رضایت مندی همنوعان از طبیب خود نمی باشد که خداوند را به خاطر لطفی که به حقیر نموده شاکر وسپاسگزارم.
این پزشک نمونه هم استانی با بیان اینکه رسالت و وظیفه کادر درمان در شرایط حساس کنونی بیماری کرونا بسیار سنگین وخطیر است اظهار امیدواری کرد با تلاشهای مجدانه وخستگی ناپذیر جامعه پزشکی ، پرستاران و آگاهی بخشی رسانه ها به مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم از این مرحله عبور کنیم و آسایش ،آرامش و سلامتی به زندگی روزانه مردم برگردد.
وی در ابطه با بیماری منحوس کرونا نیزگفت: کرونا ویروس، بیماری که بنظرم تا مدت زیادی همراه جامعه بشری خواهد بود پس صبور بودن و خسته نشدن از رعایت توصیه های بهداشتی،مراقب بیشتر از گروههای آسیب پذیر برای کم کردن شمار مرگ ومیر و جدی گرفتن پروتکلهای ایمنی و پیشگیری صادره توسط وزارت بهداشت وظیفه ای است که به دوش همه آحاد مردم برای گذر از این بحران است.
دکتر جعفری افزود: وظیفه ذاتی یک پزشک در درجه اول به روز بودن دانش پزشکی ایشان و بعد از آن تعهد و صداقتش با بیماران است به گونه ای که آنها را همچون بستگان خود،عزیز بدارد و همه تلاشش را برای بهبودحالشان و ارتقاء سلامتی شان انجام دهد.
دکتر جعفری در پایان سخنانشان با اشاره به اینکه مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین کنی زندگی ساری وجاری است گفت: امیدوارم با عملکرد مناسب بتوانیم خدمت گذار خوبی برای همنوعانمان در عرصه سلامت باشیم .
پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ،ضمن تبریک این انتخاب شایسته برای دکتر شهرام جعفری و همکاران پرتلاش ایشان در درمانگاه پارسیان شهر یاسوج آروزی توفیق می کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست