• تاریخ: 2021/09/02
  • شناسه خبر: 19879

پیام تبریک استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پی قهرمانی علی پیروج در پارالمپیک

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی کسب مدال نقره پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو توسط علی پیروج پیامی صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، متن پیام تبریک حسین کلانتری بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم افتخارآفرینی ...

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی کسب مدال نقره پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو توسط علی پیروج پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، متن پیام تبریک حسین کلانتری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخارآفرینی علی پیروج در مسابقات پارا المپیک توکیو باعث غرورملی همه ایرانیان سرافراز گردید.
حماسه آفرینی دلاورمرد کهگیلویه وبویراحمدی برای ایران و ایرانی سربلندی و برای استان عزیزمان نامی ماندگار در تاریخ پارا المپیک ثبت نمود.

یقینا حضور و درخشش کم نظیر
علی پیروج قهرمان ملی پوش پرتاب نیزه درآوردگاه توکیو با رکورد ۶۴ متر و ۳۰ سانتی متر و ایستادن بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک و به اهتزاز درآوردن پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی ایران مایه مباهات و موجبات شادمانی و شعف مردم غیور استان را فراهم نمود.

اینجانب این افتخار آفرینی و پیروزی تاریخی را به ورزشکار محبوب و عزیزمان جناب آقای علی پیروج و خانواده محترم ایشان، مربیان زحمتکش، جامعه ورزشی و به ویژه مردم قدرشناس استان تبریک عرض نموده و عزت ،سربلندی و درخشش در میادین بین‌المللی برای همه ورزشکاران استان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
جادارد از زحمات و تلاشهای ارزنده سامان پاکباز عزیز تجلیل نمایم و در آینده هم شاهد درخشش بیشتر ایشان باشیم که انشاءالله اینگونه خواهد شد.

حسین کلانتری
استاندار

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست