• تاریخ: 2021/08/15
  • شناسه خبر: 19686

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پل چهارم بشار به شهرداری ابلاغ شد

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریالی به شهرداری برای تکمیل پل چهارم بشار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جریان بازدید از  مراحل سا ...

آفتاب دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریالی به شهرداری برای تکمیل پل چهارم بشار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جریان بازدید از  مراحل ساخت و پیشرفت پروژه پل چهارم بشار، اظهار داشت:  حدود ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی و بخشی نیز از محل منابع داخلی شهرداری به پروژه اختصاص داده شد.

استاندار پیشرفت فیزیکی پروژه را مطلوب توصیف کرد و گفت: باتوجه به قول شهردار این پل تا یک ماه آینده زیر بار ترافیک می رود.

وی، تاکید کرد: تسهیل عبور و مرور در سطح شهر، کاهش اتلاف وقت، صرفه‌ جویی در مصرف سوخت، تقسیم و کاهش بار ترافیک در مبادی شهر از مزایای اجرای این طرح است.

کلانتری همچنین از طرح اتصال پل چهارم بشار به سروک بازدید کرد.

نستهن مقدم شهردار یاسوج، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرهادی مدیرعامل آب منطقه ای و جمعی از مدیران استانی کلانتری را در این بازدید همراهی کردند.

گفتنی است پروژه پل چهارم بشار(پل سردار شهید نورالله یزدان‌پناه) در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد اما عملیات اجرایی آن  از نیمه دوم سال ۱۳۹۶ آغاز شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست