• تاریخ: 2014/09/28
  • شناسه خبر: 1947

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد

جاده یاسوج ـ دشتروم ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات راهسازی جاده یاسوج ـ دشتروم ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. ممتاز جهانگیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار نسیم دنا افزود: برخی اشکالات فنی در این طرح وجود دارد که باید ...

81329048-5979592مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات راهسازی جاده یاسوج ـ دشتروم ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ممتاز جهانگیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار نسیم دنا افزود: برخی اشکالات فنی در این طرح وجود دارد که باید مشاور پروژه نسبت به رفع آنها در اسرع وقت اقدام کند.

وی بیان کرد: با پیشرفت کنونی این پژوژه پیش بینی می شود تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

جهانگیری با اشاره به اینکه باید تدابیر لازم برای عبور و مرور روستاییان ، رعایت حریم و کندروهای این مسیر خطرناک انجام شود، گفت: بخش عمده ای از اقدامات غیرفنی و در حال اجرای این طرح باید متوقف شده و با نظرات دقیق کارشناسی و مشاوره با سایر نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد از جمله پلیس راه استان روند اجرایی آن دنبال شود.

وی طول این محور ارتباطی را ۱۵ کیلومتر اعلام کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح بخش عمده ای از مشکلات ترافیکی این محور پرتردد و خطرناک کاهش خواهد یافت.

جهانگیری با بیان اینکه حدود هشت کیلومتر از این جاده در حال زیرسازی و پنج کیلومتر نیز در حال قیرپاشی است، عنوان کرد: مجری طرح باید هر چه سریعتر نسبت به جمع آوری نخاله ها و سنگریزه های موجود در حاشیه آن اقدام کند.

گفتنی است این قطعه از حادثه خیز ترین بخش های محور ملی یاسوج ـ بابامیدان است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست