• تاریخ: 2021/07/22
  • شناسه خبر: 19462

آزمون آموزش دهندگان ،آموزشیاران ،مربیان قرآنی و مربیان طرح امین مشمول استخدام در آموزش و پرورش جمعه ۱۱ مرداد در یاسوج برگزار می‌شود

آفتاب دنا: معاون آموزشی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت:این آزمون همزمان با سراسر کشور صبح روز جمعه و به صورت متمرکز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،رستمی در نشست ...


آفتاب دنا: معاون آموزشی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت:این آزمون همزمان با سراسر کشور صبح روز جمعه و به صورت متمرکز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،رستمی در نشست هماهنگی برگزاری آزمون با مسئولان آموزش و پرورش استان افزود: ۵۸۸ نفر از مشمولان آموزش دهنده مربیان قرآنی و مربیان طرح امین در این آزمون شرکت می کنند .
سید حمدالله خواهش نیک معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان گفت: از شرکت‌کنندگان این آزمون ۳۲۶ نفر مشمولان نهضت سوادآموزی هستند.
مسعود بیضایی مدیر برنامه ریزی ، منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان هم گفت : شرکت کنندگان فرم تعهد نامه را که در سایت جهاد دانشگاهی بارگذاری شده است امضا و در جلسه امتحان تحویل دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست