• تاریخ: 2021/03/05
  • شناسه خبر: 18043

به دلیل سیر صعودی ویروس کرونا تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان مسدود شد

آفتاب دنا : شهردار دوگنبدان با اشاره به شیوع ویروس جهش یافته کروناگفت برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان مسدود و ورود به بهشت زهرا ممنوع است. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ب ...

آفتاب دنا : شهردار دوگنبدان با اشاره به شیوع ویروس جهش یافته کروناگفت برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان مسدود و ورود به بهشت زهرا ممنوع است.

مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان مسدود شد

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از فارس مسعود ظفری گفت: در گچساران از انسداد تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان خبر داد.

 وی ادامه داد:  با توجه به شیوع ویروس جهش یافته ویروس کرونا و جلوگیری  از ابتلا به این بیماری تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان مسدود و ورود به بهشت زهرا ممنوع  است.

شهردار دوگنبدان افزود: به دلیل سیر صعودی ویروس کرونا شهروندان از حضور در بهشت زهرا، خصوصا در روز پنجشنبه خودداری کنند.

 وی اذعان کرد: با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا اما  متاسفانه  همچنان مردم حضور قابل توجهی پای قبور دارند و بهشت زهرا یکی از مکان های پر خطر شیوع ویروس کرونا است  که برای جلوگیری از انتشار و گسترش ویروس  جهش یافته کرونا تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های گچساران مسدود شد.

 ظفری گفت: متاسفانه برخی از مردم  بیماری کرونا را جدی نگرفته‌اند و هنوز پای قبور حاضر می‌شوند و این امر موجب انتشار ویروس کرونا می‌شوند و سلامتی خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد:  با توجه به توصیه اکید ستاد مبارزه با کرونا بر خانه ماندن و قطع زنجیره  این بیماری و  برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، این سنته حسنه می تواند از راه دور و در خانه هایمان و با قرائت فاتحه و هدیه آن به رفتگان مان انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست