• تاریخ: 2021/01/20
  • شناسه خبر: 17494

تشریح ویژه برنامه های قرآنی دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ویژه برنامه های حوزه قرآن و عترت دهه فجر انقلاب اسلامی استان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلا ...

تشریح ویژه برنامه های قرآنی دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ویژه برنامه های حوزه قرآن و عترت دهه فجر انقلاب اسلامی استان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی برای دهه فجر امسال توسط این اداره کل اجرا می شود افزود: با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از ۱۰ عنوان برنامه قرآنی در سراسر استان برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: مسابقه عکاسی با گستره استانی با همکاری انجمن سینمای جوان یاسوج، مسابقه نقاشی کودک در شهرستان های کهگیلویه، بهمئی و لنده برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: مسابقه متن ادبی با گستره استانی در شهرستان دنا، مسابقه کتابخوانی مبانی قرآنی در بیانیه گام دوم با گستره استانی در شهرستان باشت، تفسیر سوره فجر در شهرستان های گچساران ، کهگیلویه بهمئی ،چرام  و دنا، و تبیین گام دوم با مشارکت ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان از دیگر برنامه های قرآنی دهه فجر امسال در استان می باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست